Sıradaki içerik:

Tinder kullanıcıları için Yeni Yöntem!

e
sv

Twitter Yanıtlar Özellikleri Güncelleniyor!

475 okunma

Corona virüs pandemisi nedeniyle evde kaldığımız şu zamanlarda tekrar çoğu konunun tartışıldığı, konuşulduğu tek platform Twitter olmaya devam ediyor. Bu süreçte Twitter’dan sevindiren güncelleme geldi. Çok çok tweet arasında kaybedilen konuşmalar ve komplike etkileşim yapısı değişiyor. Yeni Twitter cevaplar özellikleri geliyor!

Twitter cevaplar özellikleri güncelleniyor!

Corona virüs pandemisi nedeniyle kullanım oranında büyük artış gösteren platformlardan biri de Twitter oldu. Birçok konuyu Twitter’dan takip ettiğimiz şu zamanlarda, hayat sürdüğümüz en büyük problem ise tweet cevaplarının komplike yapısı.

Twitter bugün kime cevap verdiğinizi ve konuşmanın nasıl aktığını anlamanızı basitleştirmek amacıyla satırlar ve girintiler kullanacak cevaplar amacıyla yeni bir sistem getirdiğini duyurdu. Şirket ayrıca, sohbetler amacıyladeki cevapları daha basit takip etmek amacıyla beğeniler, retweet ve cevap simgeleri dahil olmak üzere etkileşim eylemlerini yeni bir sekmeye yerleştirmeyi de test edecek.

Bu özellikler Twitter’ın prototip programı olan twttr‘de bir yıldan uzun bir vakitdir test ediliyor. Uygulama, Ocak 2019‘da Tüketici Elektroniği Fuarı‘nda Twitter’ın genel ağının dışındaki alanda yeni fikirler denemesinin bir yolu olarak tanıtılmıştı.

Twttr üstünde bir vakit test edilen özellikler Twitter’da kullanıma sunulmaya devam ediyor. Yeni yanıtlama ve konuşmalar özellikleri de testlerini tamamladı ve kısa vakit ortamında Twitter’da kullanmak mümkün olacak. Özelliklerin ilk olarak iOS ve Web amacıyla sunulması beklenirken, uzun bir ara geçmeden de Android cihazlara dağıtılması bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.