Sosyal Medya

Twitter, Yakın Arkadaşlar gibisi özelliği duyurdu! İşte ayrıntılar

Toplumsal medya devi Twitter, uzun müddettir kullanıcılarının beklediği Çember (Güvenilir Arkadaşlar) özelliğini test ediyor. Şimdi test evresindeki olan işlev birinci olarak 2021 yılının sonlarında taşınabilir geliştirici Alessandro Paluzzi tarafından fark edildi. Bu yenilik, Instagram Yakın Arkadaşlar özelliği ile birebir fonksiyonu görüyor.

Toplumsal medya platformu Twitter da bugün resmi hesabından yaptığı paylaşımda yeni özellik için test etabında olduklarını paylaştı. Pekala Sağlam Arkadaşlar’ın ayrıntıları neler olacak? Haberin detaylarına daima birlikte göz atalım.

Twitter Çember, 150 kişi ile sonlu olacak!

Alessandro Paluzzi, Twitter hesabından yaptığı birinci paylaşımlarda Çember listesinin 150 kişi ile hudutlu olacağını bildirmişti. Birebir vakitte ek olarak şahısları listeden çıkardıktan sonra da kullanıcılara bildirim gitmeyeceğini de açıklamıştı.

Twitter Güvenlik, bugün resmi hesabından yaptığı paylaşımda Çember (Güvenilir Arkadaşlar) özelliğini doğruladı. Platform, listenin sadece 150 kişi ile hudutlu olacağını paylaştı. Toplumsal medya platformu ayrıyeten yaptığı paylaşımda yeni özelliğin nasıl çalışacağını da küçük bir vide ile gösterdi.

Twitter, özelliğin bugünden itibaren kimi bireyler tarafından kullanılabileceğini de belirtti. Test basamağındaki yeni işlevin kararlı sürüme ne vakit geleceği ise şimdilik bilinmeyen.

twitter yakin arkadaslar gibisi ozelligi duyurdu iste ayrintilar 0 5iwJIOJ9

Toplumsal medya devi Twitter, son vakitlerde getirdiği yenilikler ve Elon Musk haberleriyle gündemden düşmüyor. Platform, son olarak düzenleme butonunun geçmişi göstermesiyle dikkat çekmişti.

Siz okuyucularımız bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Çember kullanışlı olacak mı? Fikirlerinizi Yorumlar kısmında ya da SDN Forum‘da belirtebilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/twitter-cember-ozelligini-test-ediyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu