Sıradaki içerik:

Infinix Hot 9 Ve 9 Pro Piyasaya Sürüldü: İşte Detaylar!

e
sv

Tweet Planlaması Twitter’a Geliyor

avatar

Oğuzhan

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Artık tweet’leri planlamak için Tweetdeck veya başka bir üçüncü taraf uygulaması kullanmanıza gerek yok. Sosyal ağ artık tweet’leri doğrudan web sitesinden planlamanıza izin veriyor. 

Twitter, geçen yıldan bu yana bu özelliği deniyor ve Mayıs ayı başında seçkin kullanıcılara bu özelliğe erişim sağlamaya başladı. Özellik herkese açık hale geldiğine göre, tweet bestecisinin alt kısmında, web sitesini ziyaret ettiğinizde emoji düğmesinin hemen yanında bir takvim simgesi göreceksiniz.

Daha sonra göndermek istiyorsanız, Tweet düğmesi yerine bu simgeye dokunun veya tıklayın. Açılan panelde bir yayınlama tarihi ve saati seçebileceksiniz ve ayrıca planlanan tüm tweet’lerinizin bir listesini de görebileceksiniz. Aynı pencerede, “Taslaklar” olarak işaretlenmiş başka bir sütun bulacaksınız. Gördüğünüz gibi, Twitter, önce bazı ince ayar veya gerçek kontrolü gerektiren bazı tweet fikirleri yazmak istemeniz durumunda, taslakları web sitesinden kaydetme yeteneğini de başlattı.

Bir taslağı kaydetmek için, bir istem görmek üzere sol üst köşedeki X’i tıklayarak besteciden çıkmayı deneyin. Ancak, masaüstü veya mobil web’e kaydedilen taslakların Twitter uygulamalarıyla senkronize edilmeyeceğini unutmayın; bunlara yalnızca masaüstü veya mobil web üzerinden erişebileceksiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.