Sosyal Medya

Twitter, çok Beklenen Özellik Kullanılmaya Başladı!

Popüler sosyal medya uygulamarından Twitter, yeni özelliklerle güncellenmeye devam ediyor. Sürekli olarak platforma farklı işlevler ekleyen şirket, bu kez de kullanıcıların merakla beklediği yararlı bir özelliği kullanıma sundu.

Geçtiğimiz aylardan bu yana test aşamasında olan yeni oturum açma arayüzü, artık kullanıcıların Google ve Apple kimliği ile Twitter’a giriş yapıp kaydolmasına olanak tanıyor.

Twitter’da, Google ve Apple kimliğiyle oturum açma devresi başladı!

Twitter, bir vakit evvelce kullanıcıların hesaplarına giriş yapabilmeleri amacıyla yeni bir alternatif ekleyeceğini duyurmuştu. Bu duyurudan kısa bir vakit sonra şirket, hem Google hem de Apple kimliğiyle giriş gerçekleştirme amacıyla program arayüzünü yeniledi.

Kullanıcılar bugünden itibaren Twitter’ın internet sitesi ve mobil programından yeni giriş yapma yönteminden yararlanabilir. Oturum açmanın yanı sıra hesap oluşturma prosedürünü de tekrar aynı ekran üstünden gerçekleştirebilirsiniz.

Sürekli olarak yenilik üstüne çalışan Twitter, platform üstünde değişik değişik fonksiyonları deniyor. Daha evvelce sesli sohbet odalarıyla bir hayli konuşulan Twitter, daha sonra ise kullanıcıların gelir sağlaması amacıyla yeni bahşiş kutusu aracını pazara sürdü. Şimdi ise şirket Google ve Apple kimliğiyle kullanıcıların yararına olan yeni bir özelliği daha uygulamaya ekledi. Sizlerde güncel Twitter programı üstünden yeni hesap oluşturabilir, ya da sahip olunan hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu