Sosyal Medya

Twitter CEO’sundan çelişkili yanıt: Elon Musk, şirketin yeni işvereni mu?

Elon Musk ve Twitter’ın çalkantılı iştirak sürecinde sular durulmuyor. Daha evvel de platform üzerinden yazdıklarıyla pek çok alanda isminden kelam ettiren Musk, Twitter’a ortak olma teşebbüsüyle tekrar farklı bir gündem yaratmıştı.

Twitter CEO’su: “Musk’ın teklifinin kabul edilip edilmeyeceği şimdi belirsiz”

Elon Musk’ın Twitter’ın muhakkak bir kısmına ortak olmasıyla başlayan süreç, bilinmeyenler eşliğinde devam ediyor. Son olarak platformun tamamı için 43 milyar dolarlık teklifini ileten Musk, beklemeye geçti. Öte yandan görünen o ki teklif, Twitter idaresinin aklında soru işaretlerine neden oldu.

twitter ceosundan celiskili yanit elon musk sirketin yeni isvereni mu 0 rNj75fYH

Twitter CEO’su Parag Agrawal, son gelişmeler ve Elon Musk gündemiyle ilgili çalışanlarıyla bir toplantı düzenledi. 25 dakikalık soru ve yanıt halinde geçen toplantıda Agrawal, idare konseyinin Musk’ın teklifine nasıl ve ne vakit karşılık vereceğine ait bir soruda çelişkili tabirlere yer verdi.

İdare heyeti için güçlü bir süreç olacağını belirten Twitter CEO’su, karşılığı Twitter hissedarlarının çıkarlarına nazaran verileceğini belirtti. Birçok kişi, şirketin bu teklifi direkt geri çevirmesini bekliyordu. Lakin Agrawal, teklif kabul edilip edilmeyeceğinin net bir karşılığının olmadığını söyledi. Akabinde çalışanlara her türlü sonuç için hazırlıklı olmalarını söyledi.

twitter ceosundan celiskili yanit elon musk sirketin yeni isvereni mu 1 6m4NjHr9

Bir müddet önce Twitter‘ın yüzde 9.2’lik payını satın alan başarılı iş insanı son olarak şirketin tamamına yaklaşık 43 milyar dolar kıymetinde bir teklifle talip olmuştu. Elon Musk’ın idare konseyinde olma süreci de çalkantılı geçmişti. Twitter idaresinin Musk’a ne istikamette yanıt vereceği şimdiden merak konusu.

Siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından veya SDN Forum‘dan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/twitter-ceosu-elon-musk-cevabi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu