Sıradaki içerik:

Magic Leap’ın 350 Milyon Dolarlık Yeni Yatırımla Devam Ediyor!

e
sv

Twitch Streamer PotasticP Büyük Karardan Sonra Büyük Bağış Yapıyor!

avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Twitch flama PotasticP büyük bir yaşam kararı açıkladı ve hayranlarının çoğunun ezici bir olumlu tepkisiyle karşılandı.

Twitch drama, tartışmalar ve daha fazlası için kötü şöhretli olmasına rağmen , çok daha olumlu anlar da var. Twitch flama PotasticP’in son açıklaması bunun mükemmel bir örneğidir.

Alinity ve Amouranth gibi isimler bir zil çalabilirken, Jeannie “PotasticP” Lee çok daha küçüktür ve akış başına yaklaşık 2500 izleyici ortalaması vardır. Bununla birlikte, Twitch akışını tam zamanlı sürdürmek için tıp fakültesinden geçme planlarını terk ettiğini açıkladı. Yanıt çok olumluydu, ama hiçbiri “JimmyKibaX” ten daha fazla değildi.

Hayatlarında benzer bir karar alan izleyici, PotasticP’e 1000$ bağışta bulundu. Şok, gözyaşlarına boğulmadan önce yüzünde belirir ve ardından bir sessizlik anı gelir. Bu, Twitch’in bir lise olmasına rağmen, gerçek bağlantılar olduğunu gösteriyor.

Sonuçta, PotasticP’in mantığı buydu: tıp fakültesinde sekiz yıl yerine, insanlara sosyal medya varlığında yardımcı olabilirdi. Twitch’te her hafta yeni bir şey var, ancak çoğu endüstride daha büyük isimlerle halının altına süpürülüyor. PotasticP henüz büyük bir isim olmayabilir, ancak izlenmesi gereken bir isim de olabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.