Sıradaki içerik:

Outlook’a Gmail benzeri bir metin tahmini özelliği geliyor

e
sv

Twitch Flama, En Uzun Yayın İçin Yeni Dünya Rekoru Kırdı!

314 okunma

‘Reecesy’ olarak bilinen bir Galli Twitch flama, en uzun kesintisiz yayın için dünya rekorunu kırdı ve Nisan ayında ‘CallMeCypher’ tarafından belirlenen rekoru kırdı. 

Son aylar, Twitch yayıncılarının bugüne kadarki en uzun kesintisiz yayın için birbirlerine meydan okuduğunu gördü. Birincisi, Nisan başında rekoru kıran LosPollosTV, 200 saatlik sürekli akışla utangaç bir şekilde seyretti .

Bununla birlikte, bu kayıt bir aydan daha kısa bir süre sonra dövüldü, CallMeCypher 200 saat, 18 dakika ve 17 saniyede kesintisiz akışla izlendi. Yaklaşık iki hafta sonra, rekor bir kez daha, bu kez bir Galce flama tarafından dövüldü.

CallMeCypher’ın 29 Nisan rekoru çoktan Geçildi.

‘Reecesy’, Galler’de yaşayan ve Twitch’te 7.500 takipçiden utangaç olan İngiliz bir flama. Mütevazı takibine rağmen, 3 Mayıs’ta CallMeCyppher‘ın rekorunu kırmaya karar verdi.

200 saatten sonra 11 Mayıs’ta Reece dünya rekorunu 12 dakikadan fazla kırdığını açıkladı. Sürekli yayını 200: 30: 28 sürdü 

“En uzun kesintisiz akış için DÜNYA REKORU‘nu resmen dövdüm,” dedi, “[benim] akışı 200: 30: 28’de azaldı. 8 günlük akış, yasal delilik. İzlediğiniz için hepinize teşekkür ederim. inanılmaz topluluğuma müteşekkirim. Sen en iyisisin. “

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.