Kapat

Twitch eklentisi İle ‘Detroit’ Oyunu’nu Siz Yönetin

Karar odaklı oyunlar için akışlar, izleyicilere kararları etkileme şansı verdiği için canlı yayın hizmetlerinde popüler olmuştur ve Quantic Dream bu fırsatı değerlendirmek istemektedir. 

Detroit: Become Human için , dinleyicileri karar verme sürecine bağlamayı vaat eden Detroit: Community Play adlı bir Twitch uzantısı yayınlıyor.

Eklenti, 150’den fazla çizim noktası için anketleri otomatik olarak başlatarak bir yayıncının ne yapması gerektiğine oy vermenizi sağlıyor. Bir yayıncı teorik olarak görüntüleyenlere bölünmüş saniye aksiyon sahneleri dışında her şeyin kontrolünü verebilir.

Sen Quantic Dream’in onun bir etkinlik ev sahipliği yapacak 2 PM’de, at 25 Mayıs’ta Topluluk Play önizlemesini alırsınız Twitch kanalında sırasında uzantısı gösteren (Connor ve Tracy oynamak aktörler) Bryan Dechart ve Amelia Rose Blaire ile Detroit ‘s açılış sahnesi. 

Detroit gibi oyunlara olan talepteki artışa güvenmemize rağmen, canlı yayınlamanın nispeten yaygın olduğu oyunların nereye gidebileceğine dair ipucu veriyor – kolektif girdiye bağlı daha fazla oyun görebilirsiniz.

6 4 4 5 4 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir