Kripto Para

Tuzla Belediye Lideri: “Metaverse’te Arsa Alırken Dikkatli Olmak Lazım”

Çabucak çabucak her alanın ilgi duyduğu metaverse cihanı, Türkiye’deki siyasi partilerin de gündeminde yer almaya devam ediyor. Bu defa Tuzla Belediye Lideri Dr. Şadi Yazıcı, kendisine sorulan metaverse sorusuna cevap vererek bu mevzudaki kanısını paylaştı.

Tuzla Belediye Lideri Dr. Şadi Yazıcı, geçtiğimiz Ocak ayında ‘Başkan Gençlerle Buluşuyor’ programında, gençlerle bir ortaya gelerek metaverse hakkında konuşmuş ve Blockchain tabanlı yeni bir uygulama geliştirdiklerinin muştusunu vermişti.

Bu sefer Youtube sayfası üzerinden takipçilerin kendisine sorduğu soruları cevaplayan Tuzla Belediye Lideri Dr. Şadi Yazıcı, metaverse ile ilgili gelen sorulara da yanıt verdi.

Metaverse İle İlgili Gelen Soruları Cevapladı

tuzla belediye lideri metaversete arsa alirken dikkatli olmak lazim 0 mC1b7JwP

Lider Yazıcı, bir takipçisinin “Metaverse’de arsa almayı düşünüyor musunuz? Tavsiye eder misiniz?” sorusuna, “Şu anda arsa satın almadım.” biçiminde karşılık verdi.

“Tavsiye ediyor musunuz?” sorusunu ise şöyle yanıtladı;

“Risk sermayeniz var ise bu risk sermayenizi kullanmanızı tavsiye ederim. Lakin risk sermayeniz yoksa yalnızca hayatınızı idame ettiriyorsanız ya da hayatınızı garanti altına almak için birikim oluşturuyorsanız metaverse’e girip birtakım şeyleri riske atmamakta yarar var. Dikkatli olmak lazım. Altyapısı sağlam, gelecek vadeden projelerden alınabilir.”

Kaynak: https://www.coinkolik.com/tuzla-belediye-baskani-metaversete-arsa-alirken-dikkatli-olmak-lazim/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu