Türk Telekom Upload Hızını 2 Katına Çıkarıyor!

2 dk


Yapılan açıklamalara göre Türk Telekom, 31 Ağustos’tan itibaren bütün Türk Telekom VDSL ve fiber kullanıcıları ve Türk Telekom altyapısı kullanan internet servis sağlayıcıları kullanıcılarının upload hızını iki katına çıkaracak.

Geçtiğimiz haftalarda yeni eğitim-öğretim senesi ile alakalı son derece mühim açıklamalarda bulunan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk; okulların 31 Ağustos’ta uzaktan eğitimle açılacağını, 21 Eylül’den itibaren ise aşamalı olarak yüz yüze eğitime dönüş yapılacağını ifade etmişti.

Hem kendi yapısında tüketicilere internet hizmeti veren, hem de başka internet hizmet sağlayıcılarına altyapı desteği yayınlayan Türk Telekom, okulların yeni eğitim-öğretim senesine uzaktan eğitim ile başlayacak olması dolayısı ile yükleme (upload) hızını ikiye katlamaya hazırlanıyor.

İki kat upload hızı kampanyası, 31 Ağustos’tan 1 Ekim’e kadar sürecek!

Yapılan açıklamalara göre Türk Telekom, 31 Ağustos’tan itibaren fiber ve VDSL aboneleri amacıyla upload süratini hiçbir ek ücret gerekmeksizin iki katına çıkaracak. Üstelik Türk Telekom altyapısını kullanan internet servis sağlayıcılarına üye internet kullanıcıları da bu kampanyadan faydalanabilecek. Bununla beraber upload hızının ikiye katlanması amacıyla öğrenci olma koşulu da aranmayacak.

İnternet kullanıcılarının Türk Telekom’un ‘iki kat upload hızı’ kampanyasından faydalanmaları amacıyla rastgele bir müracaat gerçekleştirmeleri gerekmiyor. Bununla beraber Türk Telekom’un söz hususu kampanyasının 1 Ekim tarihine kadar geçerli olacağını da belirtelim. Dolayısı ile bu tarihten itibaren abonesi olduğunuz paketin orijinal yükleme süratini kullanmaya devam edeceksiniz.

İki kat upload hızından bütün VDSL ve fiber kullanıcıları faydalanacak

Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan edilen Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, iki kat upload hızının öğrenci olup olmak farketmeksizin bütün kullanıcılar amacıyla geçerli olacağını ifade ederken,

“Uzaktan eğitim ile başlayacak yeni eğitim öğretim senesinde öğrencilerin online dersleri rahat bir şekilde takip etmesini sağlarken, aynı vakitte bütün kullanıcılarımıza daha iyi bir internet tecrübesi sunmak istiyoruz.”

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal

şeklinde konuştu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

55
7 Paylaşım, 55 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir