Oyun

Tüm vakitlerin en güzeli: CS:GO rekor kırdı!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde ortaya bomba bir tez atıldı. Yeni CS:GO oyununun geliştirildiğine dair söylentiler barındıran bu tez, Valve’ın işine gelmiş üzere gözüküyor. O denli ki 3 yıl evvel tekrar CS:GO tarafından kırılan eş vakitli oyuncu rekoru tekrar kırıldı. Haberin ayrıntılarına daima birlikte göz atalım.

CS:GO, eş vakitli oyuncu sayısında rekor kırdı!

Geçtiğimiz hafta ortaya atılan CS:GO 2 söylentileriyle birlikte oyuncu sayısını katlayan birinci oyun, çıkışının üzerinden 11 yıl geçmesine karşın hala büyük bir kitleye sahip. En son geçen ay 1,32 milyon eş vakitli oyuncuyla rekor kıran üretim, bu ay rekoru tazeleyerek 1 milyon 412 bin 183 oyuncuyla tüm vakitlerin tepesine yerleşti.

1.4 milyon takipçisi bulunan Twitter hesabından paylaşım yapan CS:GO grubu, bu muvaffakiyet için Twitter takipçilerine teşekkür etti:

”Organize olup tıpkı anda CS:GO oynadığınız için 1.4 milyon Twitter takipçimize teşekkür ederiz.”

2012 yılında piyasaya sürülen üretim, geçmişten bugüne pek çoğumuzun aşina olduğu ve kesinlikle bir devir oynadığı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 11 yıllık olmasına karşın hala doruğa oynayan CS:GO, eski sürümleriyle birlikte pek çok kuşağın ortak noktası durumunda. Sistem ihtiyacı olarak da neredeyse her bilgisayardan oynanabilir olan üretim, yeni oyunu da yapılıyor olabilir.

tum vakitlerin en guzeli csgo rekor kirdi 0 NwWVMTjO

Bu bahiste şimdi resmi bir açıklama bulunmasa da, NVIDIA şoförlerinde gözüken CS:GO 2 belgeleri bu iddiayı güçlendiriyor. 128 tickrate sunucularına ev sahipliği yapacak olan yeni oyun, bu sayede çevrim içi maçlardaki gecikmeleri en aza indirmeye çalışacak. Doğal bu durumun söylenti olduğunu belirtelim.

Counter Strike: Küresel Offensive’in sistem ihtiyaçları ise şu halde:

  • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
  • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 yahut AMD Phenom™ X3 8750
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Ekran kartı 256 MB ya da daha üstü belleğe sahip olmalı ve Pixel Shader 3.0 dayanağına sahip DirectX 9 uyumlu olmalıdır.
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Peki siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce CS:GO rekor sıralamasını hangi oyun kırabilir? Görüşlerinizi Yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: https://shiftdelete.net/tum-zamanlarin-en-iyisi-csgo-rekor-kirdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu