Total War: Shogun 2 Steam’de Ücretsiz Oldu!

2 dk


Steam, bugün’den itibaren başlatacağı Total War kampanyası kapsamında serinin beğenilen oyunlarından Total War: Shogun 2′yi ücretsiz yapıyor.

Dijital oyun platformları, koronavirüs salgını nedeniyle evlerine kapanan insanlar amacıyla ücretsiz olarak dağıttıkları oyunların miktarını ve niteliğini artırmaya başladı. Düzenli ücretsiz oyun dağıtan servislerin yanısıra durumuyla arada sırada ücretsiz oyun veren platformlar da var. Steam ise bunlardan biri.

Sık sık yaptığı indirimlerle bidiğimiz platform, bu kez mühim bir seride daha indirime gidiyor. Strateji severlerin favorileri arasında yer alan Total War serisinden çoğu oyunun %75’e varan indirime gireceği süreçte, Total War: Shogun 2 ise ücretsiz olarak dağıtılacak.

Bugün yani 27 Nisan’da başlayacak indirim ile ücretsiz duruma istikbal oyun, 1 Mayıs tarihine kadar Steam kütüphanesine eklenebilecek. İndirim ise 4 Mayıs’a kadar devam edecek. İndrim, ne yazık ki Total War: Three Kingdoms, Rome: Total War ve Total War: Warhammer oyunları ile DLC’lerini kapsamayacak.

2011 senesinde pazara çıkan Total War: Shogun 2, 16. asır Japonya’sında Onin Savaşı ardından devrede geçiyor. Derebeyliklere bölünen ülkede her bir klan birbiriyle amansız bir mücadeleye tutuşmuş durumda. Biz de oyunda yer alan klanlardan birinin denetimini alıp ülkenin yönetimini ele geçirmeye çalışıyoruz. Piyasaya çıktığı devre gerektiğince beğenilen oyunun Metacritic ortalaması %90.

Total War: Shogun 2’yi kaçırmayacağınızı düşünerek sizi oyunun fragmanı ile baş kafaya bırakıyoruz. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

45
6 Paylaşım, 45 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir