Kripto Para

Tomorrow Crypto SPAC Birleşmesiyle Halka Açılacak

Tomorrow Crypto, Nasdaq borsasında yer alan Globalink Investment Inc ile SPAC birleşmesi yoluyla halka açılıyor.

Kripto madenciliği altyapı şirketi Tomorrow Crypto, müşterilerinin Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) madenciliği yapması için altyapı kurmak istiyor. Madencilik altyapı şirketi, Globalink ile yapılan SPAC (Birleşme Hedefli Ortaklık) aracılığıyla halka açılıyor. Böylelikle şirket, daima gelişimini sürdüren blockchain pazarında daha fazla büyüme fırsatı yakalamış olacak.

Tomorrow Crypto SPAC Birleşmesini Globalink ile Yapacak

ABD merkezli Tomorrow Crypto ve Globalink Investment Inc. ile yapılan birleşme emelli paydaşlık, kripto madenciliği yapan müşterilere yeni bir altyapı sağlayacak. Birleşik şirket, Tomorrow Crypto Group Holding Inc. olarak isimlendirilerek Nasdaq borsasındaki yerini alacak.

Yaklaşık 310 milyon dolar pahasındaki süreç Tomorrow Crypto hissedarları ve düzenleyicilerin onayından geçecek. 2022 yılının dördüncü çeyreğinde ise şirketin eski ismine veda edip yeni ismiyle etkin olacağı belirtiliyor.

TheBlock haberine nazaran, Tomorrow Crypto CEO’su Mingliu Wang yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Tomorrow Crypto, iştirakle daima gelişen blockchain pazarında daha fazla büyüme fırsatı yakalayabilecek. Birleşik gruplarımız ve uzmanlığımız sayesinde Tomorrow Crypto’nun dünyanın önde gelen kripto madenciliği oyuncularından birisi. Global blockchain ekosisteminin değerli bir destekçisi olmak için kendisini daha düzgün konumlandırabileceğine inanıyoruz”

Kaynak: https://www.coinkolik.com/tomorrow-crypto-spac-birlesmesiyle-halka-acilacak/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu