Gündem

TOKİ İndirim Kampanyası Sona Eriyor: TOKİ Yüzde 22 İndirim Müracaat Şatları Neler?

Toplu Konut Yönetimi Başkanlığı (TOKİ) yıl içerisinde yaptığı kampanyalarla konut ve iş yeri sahiplerine toplu yapılacak ödemelerde indirimler sağlıyor. TOKİ’nin yüzde 22 oranında yapacağı indirimden yararlanmak için müracaatların bugün son günü. TOKİ indirimine başvurmak isteyen adaylar, ‘TOKİ indirim kuralları neler?’ aramasına karşılık arıyor. Pekala, TOKİ indiriminden kimler yararlanacak? TOKİ indirim başvurusu nasıl yapılacak? İşte TOKİ indirimi ile ilgili tüm merak edilenler…

toki indirim kampanyasi sona eriyor toki yuzde 22 indirim muracaat satlari neler 0 sDyLtHRz

TOKİ, daha evvel kendileri aracılığıyla konut ve iş yeri alan vatandaşlara, muhakkak aylarda indirimler sağlıyor. TOKİ’nin yaptığı son kampanyaya nazaran, toplu ödemlerde yüzde 22’lik bir indirim uyguluyor.

TOKİ İndirimi Müracaat Kuralları Neler?

toki indirim kampanyasi sona eriyor toki yuzde 22 indirim muracaat satlari neler 1 wWKyz3Np

TOKİ indiriminden yararlanmak için tüm borçların en yüzde 25’ini peşin ödemek gerekiyor. 

Yapılacak toplu ödemede vatandaşlara yapılacak indirim ise yüzde 22 olacak.

Örneğin 100 bin lira borcu olan vatandaşlar, tüm borçlarını toplu olarak ödemesi durumunda 22 bin lira indirimden yaralanacak.

toki indirim kampanyasi sona eriyor toki yuzde 22 indirim muracaat satlari neler 2 2VIdCtE6

TOKİ indirim kampanyasından taksitleri 2021’de başlayan vatandaşlar yararlanamayacak. Ayrıyeten 12 ve daha az ay taksiti olan vatandaşlar da müracaat yapamayacak.

Müracaatlar için bugün son olacak. Borçlular, Gayrimenkul Satış Mukavelesi’ni imzaladıkları aracı bankalardan konut kredisi de kullanabilecek.

Kaynak: https://onedio.com/haber/toki-indirim-kampanyasi-sona-eriyor-toki-yuzde-22-indirim-basvuru-satlari-neler-1062231

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu