Sıradaki içerik:

Huawei P40 Pro. En İyi Kameralı Telefon? İşte Tüm Özellikler Ve Ayrıntılar

e
sv

Tinder kullanıcıları için Yeni Yöntem!

538 okunma

Corona virüs pandemisinin getirdiği kısıtlamalarla beraber hayatımıza ‘yeni normaller’ eklendi. Mesela, son vakitler videolu görüşme programları gerektiğince popüler. Hem iş hayatımızda hem de özel hayatımızda bu programları sık sık kullanmaya başladı. Durum bu tür olunca buluşmalar da videolu görüşme programlarına taşınacak gibi duruyor. Popüler tanışma programlarından biri olan Tinder’da buluşma konusu ile ilgili yeni bir ismim atıyor. Tinder görünümlü buluşma özelliği amacıyla çalışıyor.

Tinder’da buluşma tekniği çoğalıyor

Tinder‘ın geliştiricisi Match Group’un kısa vakit evvelce ilk çeyrek bilgileri açıklandı. Bu bilgilere göre, Şubat 2020 ile Mart 2020 arasında ilk kez üye olanların adedinin yüzde 6 azaldığı, Mart 2020 ve Nisan 2020 arasında ise bu oranın yüzde 1 arttığı açıklandı.

Yapılan açıklamalar arasında ikinci çeyreğe dair planlara da yer verildi. Bunlardan biri de tabii ki evde kalan kullanıcılarla alakalı. Buna göre videolu görüşme, Tinder’da buluşma tekniği olarak uygulamaya eklenecek. Tinder görünümlü buluşma özelliği ile insanların kendini salgından korurken, yeni insanlarla tanışmasına yardımcı olacak. Tinder’ın yeni yol haritasında çoğu yeni özellik üstünde çalıştığı da biliniyor. Ancak, bu raporda henüz yeni özellikler ile alakalı daha çok bilgi verilmedi.

Corona virüs ile alakalı küresel hal her an değişebileceği amacıyla Tinder da önceliklerini buna göre revize edecektir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.