Kapat

TikTok’a Destek İçin Ünlüler Video Çekti!

Tüm sosyal medya platformlarının ortak meselesi olan güvenlik için, birçok yeni adım atılıyor. Son olarak TikTok, kullanıcıları için güvenli ve poziitif bir ortam sağlamanın taahhüdü niteliğinde bir kampanya gerçekleştirdi. Ünlü isimlerde bu kampanyada bir araya geldi. #İştebenimailem etiketiyle başlatılan kampanya, kullanıcılarını evlerinde ailece kaliteli zaman geçirmeye teşvik ediyor ve platformun yeni tanıttığı Aile Eşlemesi Modu özelliğine dair ipuçları sunuyor.

TikTok’tan yeni kampanya: İşte Benim Ailem


TikTok’u evlerine kabul eden aileler; program üstünden yaratıcılıklarını sergilerken, topluluk kuralları ve özellikleri de kullanarak online güvenliği deneyimliyor. Bu deneyimin mühim olduğunu bilen TikTok’un kısa vakit evvelce sunduğu Aile Eşlemesi Modu özelliği, ebeveynlerin ve gençlerin emniyet ayarlarını bireysel gereksinimlere göre özelleştirmelerini sağlıyor. Aile Eşleştirme Modu, ebeveynin TikTok hesaplarını çocuklarının hesaplarına bağlıyor ve ekran zamanı yönetimi, kısıtlı mod ve direkt olarak mesajlar üstünde düzenlemeler yapmasını sağlıyor.

Kampanyanın şimdiye kadar 53 milyondan çok görüntüleme aldığı açıklandı. Hem de kampanyaya katılan ünlüler de ilgi çekti.

Oyuncu, manken ve televizyon sunucusu Çağla Şikel, çocuklarıyla beraber bir video paylaşırken; TikTok’a aşinalığıyla tanınan İşadamı Okan Kurt da kızı Hira’yla evlerindeki eşyalarla müzik yapan bir video paylaştı. TV sunucusu ve oyuncu Ece Erken de oğluyla beraber havuz kenarında dans eder iken paylaştığı videoyla kampanyaya katılanlar arasında.

0 0 2 0 1 0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir