Kapat

TENAA Listeleme, Honor 30 Youth’un Yeni Bir Telefon Olmadığını Önerdi

Honor 30 Lite 5G bir süredir haberlerde. Ve şirket tarafından orta korucunun 2 Temmuz’da resmi olacağı zaten onaylandı. MXW-AN00 model numarası GeekBench’te görüldü ve cihazın Honor 30 Lite 5G olduğunu varsayıyoruz. 

Honor 30 Lite, Honor 30 Youth olarak da bilinir, çünkü çoğu Lite telefonu takma “Youth” ile birlikte gelir. Telefon Çin pazarına “Honor 30 Lite Youth” olarak vuracakken, küresel olarak Honor 30 Lite olarak bilinecek.

Şimdi akıllı telefon da TENAA’da listeleniyor . Tasarım kendi ana şirketi Huawei Enjoy Z 5G tarafından paylaşıldı. TENAA listesi, telefonun gerçekten MXW-AN00 olduğunu doğrular. Liste aynı zamanda cihazı tam ihtişamıyla gösteriyor, ancak iyi çözünürlükte değil. Ancak cihazın nasıl görüneceğine dair oldukça iyi bir fikir edinebiliriz.

Arka taraftan başlayarak, Huawei ve Honor en son cihazlarda görülen büyük kamera modülünü alacaksınız. Cesur kamera tasarımının yanı sıra, cihaz düzgün görünüyor ve son olarak altta bir Honor markası var. Sağ tarafta, güç düğmesi ile birlikte ses rock’ları görülebilir. 

Arka tarafta okuyucu olmadığı için güç düğmesi parmak izi tarayıcısı gibi görünüyor. Bu nedenle, Honor 30 Lite’da, yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısı alacağız. Ön tarafta, orada benim favori çentikler olmayan bir waterdrop çentik gibi görünüyor.

Honor 30 Lite Özellikler

Tasarım açısından, bu akıllı telefon tam olarak Enjoy Z 5G’ye benziyor. İlk olarak, nihai kararımızdan önce spesifikasyonlara genel bir bakış alalım. GeekBench vb. Dahil tüm listelerden Honor 30 Lite ile ilgili bir avuç bilgi var. 

Telefonda Full HD + çözünürlüğe sahip 6,5 ”LCD ekran bulunur. Ne yazık ki, AMOLED paneli değil. Telefonun 90 Hz’lik daha yüksek bir yenileme hızına sahip olmasını bekleyebiliriz. 48 megapiksel, 8 megapiksel ve son olarak 2 megapiksel sensörden oluşan üçlü bir arka kamera kurulumu var. Ön tarafta, selfie’ler için 16 megapiksel bir sensör kullanılır.

Performans tarafında, Dimensity 800 yonga seti Honor 30 Lite’a güç veriyor. Üç depolama seçeneğine sahip olacak. 4GB, 6GB veya 8GB RAM seçenekleri ve 64GB, 128GB ve 256GB dahili depolama seçenekleri dahil. Pil söz konusu olduğunda, orta menzilli akıllı telefonun içinde 3900 mAH pil sallanıyor.

Bu yaklaşan Honor 30 Lite / Honor 30 Youth’un özeti. Tasarımdan spesifikasyonlara kadar her şey Enjoy Z 5G akıllı telefona benziyor. Akıllı telefonun yeni olmadığı sonucuna varabiliriz, sadece yeniden markalı bir Huawei Enjoy Z 5G / Huawei Enjoy 20 Pro.

3 2 2 2 3 0