Kripto Para

Temsilci Hill, Kripto Mevzuatı Konusunda Açıklamada Bulundu

Temsilci French Hill, kripto mevzuatı için House Agriculture ile çalışmayı planladığını söyledi.

Temsilci French Hill, bir kripto para ünitesi düzenleme çerçevesi oluşturmak için Meclis Tarım Komitesi ile birlikte çalışmaya çalışacağını söyledi.

Kripto Mevzuatı ABD’de Gelişmeye Devam Ediyor

2022’nin kripto paralar için çok makus geçmesinin akabinde regülasyon sesleri artmaya başladı. Bununla birlikte bu bahiste ABD’de adımlar atılmaya başlandı. Dijital Varlıklar Alt Komitesi lideri, düzenleyici bir çerçevedeki birinci adımın, Meclis Finansal Hizmetler Komitesi’nin sabit paralar üzerindeki çalışmasına dayanabileceğini söyledi.

Dijital varlıklara odaklanan yakın vakitte oluşturulan House Financial Services panelinin lideri, panelin kripto para ünitesiyle ilgili düzenleyici bir çerçeve üzerinde Tarım Komitesi ile çalışmayı planladığını söyledi.

temsilci hill kripto mevzuati konusunda aciklamada bulundu 0 uk1nB5Vz

Milken Enstitüsü Dijital Varlıkların Geleceği Sempozyumunda Temsilci French Hill şu açıklamalarda bulundu:

“Bu süreçte House Ag ile birlikte çalışmak için elimizden gelenin en düzgününü yapacağız zira bunun tesirli olduğunu düşünüyorum.”

Temsilciler Meclisi Tarım Komitesi, Emtia Vadeli Süreçleri Ticaret Kurulu ve en büyük kripto para düzenleyicilerinden biri olan Bitcoin üzerinde yargı yetkisine sahiptir.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/temsilci-hill-kripto-mevzuati-konusunda-aciklamada-bulundu/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu