Gündem

Temmuz, 2021’den sonra Bitcoin için en iyi ay oldu! Peki Ağustos ne gösterecek?

Temmuz ayında, kripto para birimi yatırım ürünlerine sermaye girişi artmaya devam ederken, Bitcoin ( BTC ), kısa vadeli yukarı yönlü fiyat ivmesini sürdürmeye devam etti. Peki Ağustos ne gösterecek?

Temmuz, 2021’den sonra Bitcoin için en iyi ay oldu! Peki Ağustos ne gösterecek?

CryptoRank Platformu’nun geçtiğimiz gün yayınladığı tweetine göre, özellikle ay boyunca Bitcoin, Ekim 2021’den bu yana en yüksek aylık performansı olan %17 oranında değer kazandı.

10 ayda en iyi aylık performansı gören tırmanış, BTC’nin kritik seviyelerini koruduktan sonra olumlu bir temelde yeni bir aya başladığını gösteriyor.

Bununla birlikte, BTC’nin mevcut fiyat davranışı, kısa ömürlü bir ayı piyasası sıçramasına katılıyor gibi göründüğü için yakın gelecekte ne olacağını tahmin etmeyi zorlaştırıyor.

Bitcoin fiyat ve grafik analizi

Haziran 2022, ayın başındaki değerinden %40’a yakın bir kayıp gördüğü için BTC için uygun değildi; ancak o zamandan beri toparlandı ve geçen ayı %16,8’lik artışla kapattı.

temmuz 2021den sonra bitcoin icin en iyi ay oldu peki agustos ne gosterecek 0 py63FhnB

Bitcoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

CoinMarketCap verilerine göre, yazının yazıldığı sırada Bitcoin, gün için %2,08 artış ile 23,336 dolardan işlem görüyordu.

Bitcoin’in mevcut piyasa değeri, 30 Temmuz’da daha önce ulaştığı 469,16 milyar dolardan %5,3’lük hafif bir düşüş olan 444,31 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: https://www.teknolojioku.com/guncel/temmuz-2021den-sonra-bitcoin-icin-en-iyi-ay-oldu-peki-agustos-ne-gosterecek-62ea945ded92f5072d487cee

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu