Telegram Yeni Özellik Güncellemesi Yayınladı

2 dk


Günümüzde sıkça kullandığımız mesajlaşma uygulamalarından biri olan Telegram bu güncelleme ile daha çok işlevli oldu. Geçtiğimiz ay animasyonlu çıkartmalar gibi çoğu özellik eklenen Telegram gün geçtikçe ilerlemeye devam ediyor. Yeni gelen 6.3 sürümü ile beraber Telegram bundan sonra daha işlevsel! İşte bütün detaylar

Telegram için yeni özellik güncellemesi yayınlandı!

Telegram uygulamasına yeni gelen güncelleme ile beraber bundan sonra kullanıcılar profil resmi yerine profil videosu kullanabilecek. Bu özellikle beraber profil videosu kullandığınız vakit birisi profilinize girince profil resmi yerine kısa bir video oynatılacak.

Hem de bundan sonra daha önce kullandığınız profil resimlerinizi ve videolarınızı inceleyebilecek ve bunları ana profil resmi olarak kullanabileceksiniz. Eklenen bir başka özellik ise ön kamera ile çekilen rastgele bir resim yada video bundan sonra medya düzenleyicide yumuşak ten alternatifi ile düzenlenebilecek.

Güncelleme ile beraber gelen başka özelliklere bakacak olursak, bilindiği üzere Telegram birkaç senedir dosya yükleme sınırını 1.5 GB olarak tutuyordu fakat bu güncelleme ile beraber bu sınır 2 GB’a çıkarıldı. Hem de Telegram, kişilerinizle aranızdaki uzaklığı bildiren yakındaki şahıslar özelliğini de geliştirmeye başladı.

Hem de bundan sonra biri size bir fotoğraf gönderdiğinde sohbete girmeden fotoğrafın ufak resmini görebileceksiniz. Güncelleme ile beraber gelen son yenilik ise uygulamadaki müzik çalar alanı yalnızca Android kullanıcıları amacıyla tekrardan tasarlandı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

49
6 Paylaşım, 49 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir