Telegram Rekabette Geride Kalmadı:Yakında Grup Görüntülü Aramaları Yapacak!

2 dk


Son zamanlarda, herkesi evde kalmaya zorlayan corona virüs, görünümlü arama programları ve özellikleri giderek daha tanınmış duruma geliyor. Bu nedenle, insanlar sevdikleriyle, arkadaşlarıyla, sınıf arkadaşlarıyla ve iş arkadaşlarıyla etkileşim durumunda kalabilmeleri amacıyla bu tür görünümlü konuşma programlarına yöneliyor. Telegram da rekabette geri kalmadı!

Telegram da rekabette geri kalmadı! Yakında takım görünümlü aramaları yapacak

Görünüşe göre Telegram da görünümlü takım aramaları özelliğini yakın vakitte kullanıma hazır duruma getirmek istiyor gibi gözüküyor zira şirket doğrulusunda oluşturulan bir duyuruda, sonucunda mesajlaşma platformuna güvenilir takım video görüşmeleri getirme planları var gibi gözüküyor.

Şirket, “Sırada ne var? Mevcut küresel kilitlenme, itimat edilir bir video etkileşim aracına duyulan gereksinimi vurguladı. 2020’deki görünümlü aramalar 2013’teki mesajlaşma gibidir. Güvenli ya da kullanılabilir, fakat her ikisinde aniden olmayan uygulamalar vardır. Bunu düzeltmek istiyoruz ve 2020’de size güvenilir takım video görüşmeleri getirmeye odaklanacağız. ” diyerek kullanıcılarını sevindirecek özelliği yakında getireceğini duyurdu. Kısacası Telegram da rekabette geri kalmadı.

Söylediğimiz gibi, başka mesajlaşma platformları uzun vakittir video görüşmeleri özelliğini sunuyor. Bununla birlikte, corona virüs pandemisinin ardından, çoğu şirket tekliflerini artırıyor. Örneğin, WhatsApp gibi platformlar katılımcı miktarını artırırken, Facebook, kayıt gereksinimlerini kaldırarak ve ilaveten katılımcı miktarını 50’ye kadar artırarak Messenger Odalarını tanıttı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

83
10 Paylaşım, 83 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
3
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir