Sosyal Medya

Telegram Mesajlar İçin Yeni Özellik Sunacak

Telegram, her geride bıraktığımız gün kullanıcı sayısını artırıyor. Genellikle güvenlik konusu ile ilgili sunmuş bulunduğu faydalar ile ilgi çeken Telegram, geride bıraktığımız günlerde aldığı 6.3 beta sürümü güncellemesiyle pek çok özellik kazanmıştı. Telegram mesaj baloncuğu ile kullanıcı karşısına çıkacak.

Bu özelliklerden birisini gözden kaçıranlar bulunduğu gibi, birtakım ilgili kullanıcılar bu özelliği hemen keşfetti. Messenger’da tespit edilen mesaj baloncuklarına benzeyen bu yeni özellik, Telegram‘ı aktif olarak kullanan bireylerin hoşuna gidecek.

Telegram mesaj baloncuğu

Bildiğiniz gibi Telegram uygulamasına yeni gelen güncelleme ile beraber bundan sonra kullanıcılar profil resmi yerine profil videosu ekleyebiliyordu. Fotoğraf doğrultusunda ise planlama imkânı yayınlayan bu beta güncellemesinin mesaj baloncuğu özelliği de meydana çıkmış oldu.

Telegram mesaj baloncugu teknobizdeyiz
Telegram Mesajlar İçin Yeni Özellik Sunacak 4

Mesajların ön planda tutulmasını gerçekleştiren konuşma baloncuğu, sık sık görüştüğünüz şahıslarla ana ekranda programlamayı açmadan konuşma imkânı sunuyor. Böyle bulunduğu vakit ise işler daha basit duruma gelebiliyor. Aynı mesaj baloncuğu bir süredir Facebook’un Messenger’ında yer alıyor. Buradan alışık olan şahıslar başka uygulamalarda da bu baloncuğu arıyordu.

Telegram mesaj baloncugu teknobizdeyiz 1
Telegram Mesajlar İçin Yeni Özellik Sunacak 5

Oppo Find X2 Pro için meydana çıkan ekran görüntülerinde bu özelliğin kare şeklinde eklendiği görülüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu