Sıradaki içerik:

Google,Duo’yu Meet’e Entegre Etmek İstiyor

e
sv

Telegram Nihayet Tüm Uygulamalarına Görüntülü Arama Desteği Ekleyecek!

201 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Telegram, nihayet görüntülü arama işlevini tüm masaüstü ve mobil uygulamalarına getirdiğini duyurdu. Şirket bu duyuruyu Ağustos 2013’te yayına girdiği yedinci yıldönümünde yaptı.

Video görüşmesi özelliği şu anda tüm uygulamalarda alfa durumunda sunuluyor. Sesli aramalarda olduğu gibi, Telegram’daki tüm video görüşmeleri uçtan uca şifreleniyor. Uygulama, siz ve çağrı ortağınız için ekranda dört emoji gösterecektir. Her ikisinde de aynı dört emoji varsa arama şifrelenir.

Sesli arama özelliği, resim içinde resim özelliğini kullanır, böylece uygulamanın geri kalanını kullanmaya devam etmek için aramayı en aza indirebilirsiniz. Video sırasında herhangi bir zamanda yalnızca bir sesli aramaya geçmeyi veya sonunda kamerayı hiç açmamayı seçebilirsiniz.

Telegram, gelecekteki yapılarda daha fazla özellik ekleneceğine söz verdi. En belirgin şekilde, hizmet grup video görüşmeleri yapma seçeneğine sahip olacaktır.

Bunun dışında Telegram, yaygın olarak kullanılan emoji için daha fazla animasyonlu emoji seçeneği de ekledi. Bu emojilerden herhangi birini sohbette yazarsanız, bunun yerine daha büyük, animasyonlu bir sürüm görünecektir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.