Oyun

Taşınabilir Aygıtlar İçin Yüzüklerin Efendisi Cihanında Geçecek Üst Kalite Grafiklere Sahip Bir Oyun Duyuruldu

Yüzüklerin Efendisi cihanı yeni üretimlerle genişlemeye devam ediyor. Oyun dünyasının devlerinden olan Electronic Arts taşınabilir aygıtlar için büsbütün fiyatsız olarak piyasaya sürülecek The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth’ü duyurdu.

Kaynak: https://news.ea.com/press-releases/pr…

Yüzüklerin Efendisi markası oyun dünyasının da en beğenilen evrenlerinden biri.

tasinabilir aygitlar icin yuzuklerin efendisi cihaninda gececek ust kalite grafiklere sahip bir oyun duyuruldu 0 ha6INneB

Bu vakte dek çok farklı şirket çatısı altında farklı farklı Yüzüklerin Efendisi oyunları gördük. Bunların bir kısmı da yolda.

Daha evvel PC kanadında başarılı Yüzüklerin Efendisi oyunlarına imza atmış olan EA Games artık ise bir taşınabilir oyunla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

tasinabilir aygitlar icin yuzuklerin efendisi cihaninda gececek ust kalite grafiklere sahip bir oyun duyuruldu 1 D1cbSHXi

Electronic Arts cephesinden yapılan bir açıklama ile duyurulan oyunun ismi ise The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth. Tanıdık pek çok karaktere mesken sahipliği yapacak olan oyun şimdiden ilgiyi üzerine çekmeyi de başardı.

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth isimli bu üretimde bizleri neler bekliyor?

tasinabilir aygitlar icin yuzuklerin efendisi cihaninda gececek ust kalite grafiklere sahip bir oyun duyuruldu 2 cvhdn8fQ

Öncelikle yapılan açıklamalara nazaran oyun RPG cinsinde olacak. Velhasıl karakterimizi geliştirirken rol yapma ögeleri de öne çıkacak. Bunun yanı sıra sıra tabanlı bir dövüş sistemi benimseyeceği söylenen oyunun grafiklerinin de PC ve konsol cephesini aratmayacağı söyleniyor.

Pekala oyun ne vakit çıkacak?

tasinabilir aygitlar icin yuzuklerin efendisi cihaninda gececek ust kalite grafiklere sahip bir oyun duyuruldu 3

Oyun daha şimdiden oyuncular ortasında hayli heyecan yaratmış olsa da elimizde net bilgiler yok. Çünkü oyuna dair bir görsel bile görebilmiş değiliz. Elhasıl bu yüksek kalitede grafikler içeren RPG çeşidindeki LOTR imaline kavuşmak için bir müddet daha beklememiz gerekecek.

Kaynak: https://onedio.com/haber/mobil-cihazlar-icin-yuzuklerin-efendisi-evreninde-gececek-ust-kalite-grafiklere-sahip-bir-oyun-duyuruldu-1066638

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu