Kripto Para

Tanınan Oyun Motoru Unity, MetaMask Hakkında Konuştu!

Oyun motorlarında ön plana çıkan Unity yaptığı açıklamayla, Web3 araçları için MetaMask kullanımını ekleyeceklerini duyurdu.

Oyun geliştirmek ve oyunlara yönelik çalışmalarda dünyaca tanınan dev isim Unity, Web3‘e yönelik faaliyetlerini devam ettiriyor. Daha evvelce Solana ve Tezos‘u, varlık mağazasını “incelenme” kısmına alan Unity, Web3 konusunda gelişmeye kararlı görünüyor. Unity, kripto paralar ve kesimin sunduğu teknolojiye yönelik, “varlık mağazası” oluşturmuştu. Bu mağaza için çeşitli kripto platformlarını eklemeye devam ediyor.

Unity, Oyunlara MetaMask Cüzdanı Entegre Etmeyi Planlıyor!

taninan oyun motoru unity metamask hakkinda konustu 0

Sektöründe tanınan olan görüntü oyun geliştirme platformu Unity, Web3 teknolojisine yönelik merkeziyetsiz çalışmalar için faaliyetlerini sürdürüyor. Unity, bilhassa de Web3‘ün sunacağı kolaylıklardan faydalanmak için, varlık mağazasına platform eklemeye devam ediyor.

MetaMask, Unity‘nin varlık mağazasında yer alan 13 platformdan bir tanesiydi. Yazılım Geliştirme Kiti (SDK), oyuncuların MetaMask cüzdanları ile oynadıkları oyun ortasında irtibat kurmayı hedefliyor. Web3 teknolojisine ve onun sunduğu imkanlar ışığında çalışmalara devam eden Unity, oyun kesimi için büyük bir adım atmış durumda. Oyunlar ve Web3 teknolojisi için Unity, daha şimdiden göz kırpmış duruyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/populer-oyun-motoru-unity-metamask-hakkinda-konustu/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu