Altcoin

SushiSwap, İki Platformu Ekosisteminden Kaldırıyor

Merkeziyetsiz borsa SushiSwap (SUSHI), kripto borç verme platformu Kashi ve launchpad MISO‘yu kullanımdan kaldırmayı planlıyor.

Kripto piyasasında ayı trendiyle geçen 2022 yılının akabinde, yeni yıl hareketli bir formda başladı. Kripto projeleri, yeni yılın birinci çeyreğinde çalışmalarına ağır bir biçimde devam ediyor. Birçok proje, geliştirme çalışmalarına odaklanmış durumda. Ayrıyeten kripto kuruluşları, küçülme ve yine yapılanmaya da odaklandı. Bunlardan birisi olan SushiSwap, ekosistemine yönelik birtakım değişiklikler planlıyor. Bu planlamada, kripto borç verme platformu Kashi‘yi ve launchpad projesi MISO‘yu kullanımdan kaldıracak.

SushiSwap, İki Platformu Kaynak Eksikliği Nedeniyle Kullanımdan Kaldırıyor

Merkeziyetsiz kripto projesi SushiSwap (SUSHI), Sushi Lending ve Sushi Launchpad hizmetlerine yönelik yeni bir atılım yapmayı planlıyor. Tanınan proje, Kashi ve MISO‘yu gözden çıkardı.

SushiSwap CTO’su Matthew Lilley, bu iki platformu kullanımdan kaldırmalarına yönelik nedenlerden bahsetti. Lilley, platformların berbat dizayna sahip olduklarını ve kaynak eksikliği yaşandığını söz etti.

Kashi tarafına değinen Lilley, birkaç nedenden ötürü tasarım kusurları yaşadığını ve platforma ayıracak ek bir kaynakları olmadığını açıkladı.

Projenin CTO‘su, bu iki platformu kullanımdan kaldırdıktan sonra ana projeye daha çok odaklanacaklarının altını çizdi. Lilley, merkeziyetsiz borsanın toplam kilitli varlık (TVL) ölçüsünü büyütmek istiyor.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/sushiswap-iki-platformu-ekosisteminden-kaldiriyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu