Kapat

Surface Duo,Pro X Tarzı Bir İnce Kalemle Görünüyor!

Microsoft’un Surface Duo’yu yakında piyasaya sürmesi bekleniyor ve şirket, lansmandan önce cihazı kızdırmak için her şeyi yapıyor. Şirket, Surface Duo’nun ilerleyişinden söz etmiyor ancak Microsoft  yetkililerinin Surface Duo’yu sosyal medyada gösterdiklerini gördük  .

Şimdi, Frank X. Shaw ( via WindowsUnited ), Microsoft’ta Kurşun Haberleşme tarafında bir Yüzey Duo ile yaptığı pişirme becerilerini gösteren birkaç fotoğraf yayınladı. Sol ekran OneNote’taki tüm Dizüstü Bilgisayarlara sahipken, sağ ekranda tarifle açılan bir sayfa bulunduğundan, görüntüler çift ekran kullanımını göstermektedir. Daha da önemlisi, görüntü cihazı bir Surface Pro X tarzı İnce kalemle de gösteriyor.

Microsoft, aygıtın bir kalemle birlikte gelip gelmeyeceğini göstermedi, ancak en son görüntü kalem desteğini onaylıyor. Microsoft, Duo ile birlikte bir Pro X tarzı ince Yüzey Kalemi paketleyebilir veya şirket diğer Yüzey donanımı için olduğu gibi Yüzey Kalemi’ni de satabilir. Ne yazık ki, Microsoft’un neler yapabileceğini söylemek zor ama umuyoruz ki kalem cihazla birlikte geliyor, özellikle Duo lansman sırasında 1.000 dolardan fazla mal olacak.

2 3 3 4 1 2