Strange Adventures in Infinite Space Ücretsiz Oldu

3 dk


Itch, yeni bir bedava oyun kampanyası başlattı. 18 sene evvelce pazara sürülen “Strange Adventures in Infinite Space” adlı enteresan bir oyunu sahibi olan bu kampanya, oyunculara değişik bir tecrübe yaşatacak. Hem de bu oyun, sistem ihtiyaçları yönünden bilgisayarınızı yormayacak türden.

Zaman vakit sunmuş olduğu bedava oyunlarla oyunseverlerin dikkatini çekmeyi başaran platform Itch, yeni bir kampanya başlattığını açıkladı. Başlatılan kampanya, 18 sene evvelce pazara sürülmüş olmasına karşın hala seveni tespit edilen “Strange Adventures in Infinite Space” adlı bir oyunu içeriyor.

Strange Adventures in Infinite Space, tek başınıza oynayabileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Geliştirici ekip, seneler evvelce pazara sürdüğü bu oyunu kısa bir vakit evvelce güncelledi ve oyunun birtakım tanınan problemini giderdi. Itch platformu da bu hali görmezden gelmedi ve takipçilerine hoş bir jest yaptı. Dilerseniz hemen, Strange Adventures in Infinite Space’in detaylarına ve bu oyuna bedava olarak nasıl sahip olacağınıza yakından bakalım.

Strange Adventures in Infinite Space, “roguelike” türünde bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Her seferinde kendinizi daha değişik bir maceranın ortamında bulacağınız bu oyunda, senedızlararası bölgelerde varlığınızı sürdürmeye çalışacaksınız. 21’den çok uzay aracının bulunduğu, 69’dan çok da silah kullanabileceğiniz oyunda, uzaylılara karşı gelmeye ve hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Strange Adventures in Infinite Space’i enteresan kılan asli şey, ortamında bulunduğunuz galaksinin her seferinde değişecek olması. Yani bir oyunu tamamladıktan ya da sıkılıp çıktıktan sonra bir daha o noktaya dönmeniz olası değil. Bu da şayet sararsa, Strange Adventures in Infinite Space’i edebiyete dek oynayabileceğiniz manasına geliyor. Üstelik bu oyun, sistem ihtiyaçları yönünden da hiçbir bilgisayarı yormayacak türden.

Strange Adventures in Infinite Space’e bedava olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler

  • Oyuna bedava olarak sahip olmak amacıyla ilk olarak burada bağlantıyı kullanın ve kampanya sayfasına erişin.
  • “Download Now” yazan düğmeye tıklayın.
  • Açılabilir bir menü ile karşılaşacaksınız. Bu menü, oyuna PayPal üzerinden bağış yapmanızı sağlıyor. Bağış gerçekleştirme dilerseniz belirti edilen yönergeleri uygulayın. Bağış gerçekleştirme istemiyorsanız bir ileri aşamaya geçin.
  • “No thanks, just take me to the downloads” yazan düğmeye tıklayın. Yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada işletim sisteminize ideal olan dosyayı bulun ve indirin. İndirme işleminden sonra oyunu kurun.

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

52
7 Paylaşım, 52 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir