Steam’deki En İyi Ücretsiz Oyunlar

2 dk


Steam üstünde oynamaya değer yüzlerce oynaması bedava bulunuyor. Steam üstünde tespit edilen oyunlar, platformun sosyal takviyeleri yardımıyla arkadaşlarla çok oyunculu oynanabiliyor. Tek bir hesap ile her oyunu oynayabileceğiniz Steam üstünde ilerlemenizi güvenle depolayabiliyorsunuz. Ücretsiz çevrimiçi oyunlar amacıyla internet üstündeki buluşma noktası olabilecek Steam yapısında 50.000’den çok oyun barındırıyor Steam en iyi bedava oyunlar serimizin ikinci alanında sizden gelen istekler tarafında listeyi tamamiyle güncelledik.

Steam en iyi bedava oyunlar nasıl yüklenir?

Platform üstündeki oyunları oynayabilmek amacıyla ilk olarak bir Steam hesabı oluşturmalısınız. Steam internet sayfası üstünden hesabınızı oluşturduktan sonra istediğiniz gibi satın alım yapabilirsiniz. Ücretsiz oyunları kütüphanenize eklemek amacıyla rastgele bir kredi kartı bilgi kapasitesi gerekmiyor. Steam en iyi bedava oyunlar listemizdeki oyunları kütüphanenize dahil ettikten sonra oynayabilmek amacıyla Steam istemcisini bilgisayarınıza yüklemelisiniz.

1- Knight Online

7’den 70’e severek oynanan Knight Online, Steam üzerinden de bedava olarak indirilebiliyor. Karus ve El Morad arasındaki mücadeleyi izah eden MMORPG oyunu ülkemizde de severek oynanıyor. Yüz binlerce oyuncuya sahip oyun düşük sistem ihtiyaçlarına sahip olmasıyla patates bilgisayarların kurtarıcısı durumunu alıyor.

2- Counter-Strike Nexon: Studio

Counter-Strike oyununun terörist ve anti-terörist arasındaki mücadelesi insanlar ve zombiler olarak ele alan oyun, zombilere karşı bir aksiyon sunuyor. Çeşitli silahların ve el bombalarının olduğu oyun, orijinal CS serisinden tanıdığımız haritaların değiştirilmiş sürümlerini de içeriyor. Koreli şirket Nexon doğrulusunda yayınlanan sürüm, Valve çatısı altında geliştiriliyor. Steam en iyi bedava oyunlar listemizin online aksiyon oyunu bedava olarak Steam’de yer alıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

39
5 Paylaşım, 39 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
0
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir