Sıradaki içerik:

Twitter, Gelirlerindeki Net Zararı Açıkladı!

e
sv

Steam Üzerinde Mafia III, Kısa Bir Süre Ücretsiz!

182 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mafia serisinin en zayıf halkalarından biri olarak değerlendirilen fakat teknik problemini vakit ortamında çözen Mafia III, 7 Mayıs’a kadar bedava yayınlanacak. Oyun severler diledikleri takdirde 29,75 TL karşılığında %75 indirimli şekilde oyunu satın alabilecek.

Mafia III’ün, en hafif tabirle Mafia serisi amacıyladeki en tartışmalı oyunlardan biri olduğunu söylemek hatalı olmayacaktır. Oyun ilk pazara çıktığında teknik problemler, kritik oyun sorunları ve oyunu bozan arızalar nedeniyle çok baş ağrıtmıştı. Oyunun seviyeyi düşürdüğü ve yeni eklenen özelliklerin oyun tecrübesini geliştiremediği düşünülüyordu.

Daha sonra teknik problemler çözülmüş olsa da oyunun itibarına verdiği zarar ortadaydı ve Mafia III en iyi olasılıkla ‘ortalama’ bir oyun olarak nitelendirilebilirdi. Eğer serinin çok büyük bir hayranı değilseniz, Mafia III’ü pas geçmeniz çok mümkündü. İşte belki o vakitler uzak durduğunuz ve ile ilgili pek iyi şeyler duymadığınız amacıyla oynamak istemediğiniz oyuna bir kez daha üstelik bedava olarak göz atma ihtimaline sahipsiniz.

Steam üzerinden ücretsiz

Mafia III, 7 Mayıs’a kadar Steam üzerinden bedava olarak yayınlanacak. Oyunu oynamaktan hoşnut kalan oyun severler, 29,75 TL karşılığında Mafia III’ü satın alabilecekler. Oyunun orijinal fiyatı 119,00 TL, yani yüzde 75 indirimle oyuna sahip olabileceksiniz. Bununla birlikte, oyunun hiçbir indirilebilir içeriği (DLC) sahip olunan değil.

Mafia III’te, Vietnam’da savaştıktan sonra evine dönen Lincoln Clay’in hikâyesine tanık oluyoruz. Savaşın travmasını geride bıraktığını düşünme hatasına düşen Clay, ailesinin bir suç ailesi doğrulusunda yok edilmesi üstüne intikam peşinde koşacaktır. Kendi imparatorluğunu kurmak amacıyla harekete geride bıraktığımız Clay, sokağın adaletini işleterek sadece kendisini öldürmeye çalışanları değil, en tepeye çıkmasına engel oluşturanları dahi yok etmek amacıyla çabalayacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.