Steam, 61 TL Karşılığında Satın Alınabilen Bir Oyunu Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz Olarak Sunacak!

2 dk


Steam, hafta sonu süresince bedava olan oyun kampanyalarına bir yenisini ekledi. Platform şimdi, 1 Kasım’da lansman yapacak olan Citade: Forged with Fire adlı oyunu hafta sonu süresince bedava olarak sunuyor.


Valve’ın sahip olduğu, dünyanın en tanınmış online oyun mağazası Steam, belirli dönemlerde oyunseverler büyük indirimler uyguluyor. Fakat platform, birtakım dönemlerde de oyunları sınırlı bir süreliğine bedava olarak sunuyor. Steam böylelikle, oyunların daha çok oyuncu doğrulusunda oynanabilmesini ve sirkülasyonu arttırmayı amaçlıyor.

Steam şimdi ise, 61 TL karşılığında satın alınabilen bir oyunu hafta sonu süresince bedava olarak sunacak. Oyunseverler, bedava olarak deneyimledikleri bu oyunu satın almaya karar verirlerse, önümüzdeki haftanın başına kadar yüzde 30 indirimli olarak satın alabilecekler. Dilerseniz şimdi, “Citadel: Forged with Fire” adlı bu oyunun neler sunduğuna daha yakından bakalım.

Citadel: Forged with Fire

MMORPG türünde bir oyun olan Citadel: Forged with Fire’ın daha pazara sürülmeden “Skyrim”e benzeyeceğini söyleniyordu. Aslına bakacak olursak öyle de oldu. Oyun, Skyrim’in birebir kopyası değil fakat yine de iki oyun arasında büyük benzerlikler bulunuyor. Hem de oyun, Harry Potter evreninden de birtakım izler taşıyor.

Bu fantastik oyundaki amaç, büyücülük yeteneklerinizi sağlamlaştırmak ve kendinize ait bir bölge oluşturmak. Bu bölümde iyi ittifaklar kurarsanız, avantajlı bir duruma geliyorsunuz. Çünkü oyunda şayet bir grubunuz yoksa herkes rakibiniz ve onlarla bir şekilde savaşmak mecburiyetinde kalıyorsunuz.

Citadel: Forged with Fire

Citadel: Forged with Fire, ilk kez 2017 senesinde pazara sürüldü fakat iki senedir erken erişimdeydi. Geliştirici ekip olan Blue Isle, oyunun küresel lansmanını 1 Kasım itibarıyla yapacak ve bu tarihten itibaren oyun, ilk tam sürümünü almış olacak. Anlaşılan o ki Blue Isle, oyunun lansmanını yapmadan evvel sesini daha büyük kitlelere bildirmek istiyor.

Oyuna bedava olarak sahip olmanız amacıyla yapmanız gerekenler
Steam hesabınıza giriş yapın ve oyunun mağaza sayfasına erişin.
Oyunun sayfasında zaten ücretsiz kampanyayı, geçerlilik süresini, indirimli satın alma opsiyonunu ve “Oyunu Oyna” düğmesini göreceksiniz.
Oyunu Oyna butonuna tıkladığınızda oyun bilgisayarına indirilecektir.
İndirme ve ilk çalıştırma işlemlerinin tamamlanmasıyla beraber Citadel: Forged with Fire’ı oynamaya hazırsınız demektir. Eğer oyun hoşunuza giderse ve satın satın almak isterseniz, kampanya süresince 42.70 TL karşılığında oyunu kalıcı olarak elde edebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

105
12 Paylaşım, 105 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir