Kripto Para

Starbucks Web3 Dünyasına Giriyor

Küresel kahve şirketi Starbucks, kahve temalı NFT’leri içeren Web3 teşebbüsünü tanıtmaya hazırlanıyor.

2022 yılının başlarında Web3 alanına girme planlarını duyuran Starbucks’ın maksadında müşterilerini elde tutmak ve yeni müşterileri çekmek var. Starbucks’ın birinci NFT’leri sırf dijital bir koleksiyon olarak sonlu kalmayacak, sahiplerine özel içerik ve avantajlar sağlayacak.

Starbucks Web3 ile Z Jenerasyonunun Peşinde

Dünyanın en büyük kahve zinciri Starbucks, web3 haberlerini daima gündemde tutuyor. Bu da şirketin proje için bağlılığını ortaya koyuyor. Dijital koleksiyon eserlerinin mağazalarında artan bir iş ortamı yaratabileceğine inanan firma, 2022’de daha fazla haberin ortaya gündeme geleceğini açıkladı.

Starbucks’ın birinci NFT koleksiyonunun nasıl görüneceği, sağladığı özel avantajların ve hangi blockchain üzerinde inşa edileceği üzere detaylar şimdi muhakkak değil.

Web3 hareketinin Starbucks’ın müşteri tabanının genç tarafını çekme ve elde tutma uğraşının bir modülü olduğunu söyleyen Starbucks’ın kurucusu ve CEO’su Howard Schultz görüşme sırasında şunları söyledi:

“Müşteri tabanımızın yaşlandığı ve daha genç beşerlerle daha az alakalı bir duruma sahip olduğumuz bir işte olmak istemiyoruz” diyen şirket, “tarihimizde hiç olmadığı kadar alakalı olmamıştı” dedi. bugün Z nesline.”

Kaynak: https://www.coinkolik.com/starbucks-web3-dunyasina-giriyor/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu