Spotify yeni özelliği ile ‘Ne dinlesem’ derdi bitecek

2 dk


Müzik akış programrından biri olan Spotify, kısa vakit önce, mobil doğrultuda yeni bir arayüz ile karşımıza çıktı. Ana ekran düzeninin değiştiği program Spotify doğrulusunda oluşturulan bildirime göre, tek elle tüketimi basitleştirmek amacıyla tasarlandı. Bütün bunların sonrasında Spotify yeni özelliği ile gündeme geldi. Spotify Follow Feed özelliği üstünde çalışılıyor.

Spotify yeni özelliği: Spotify Follow Feed

Yaptığı isabetli sızıntılarıyla tanınan Jane Manchun Wong, Spotify kodları arasında yeni bir özellik bulmuştu. Kullanıcıların en sevdiği sanatçılardan yeni müzikler keşfetmelerini sağlayacak olan Spotify Follow Feed özelliği amacıyla ilk haberler geldi.

Spotify yeni özelliği ile kullanıcıların takip ettiği sanatçıların yeni şarkılarını bulmalarına da imkan sağlayacak. Özellik aynı vakitte takip edilenlere göre takip edilebilecek yeni seçenek sanatçıları da listeleyecek.

Spotify yaptığı sunucu güncellemesi ile dünya genelinde belirli kullananlara bu özelliği sundu. Güncellemeyi alan kullananlara göre, Spotify v8.5.51.941 sürümünde bu özellik mevcut. Ancak, şimdilik test adımında olan özellik gelişen vakitte çok daha geniş kitlelere yayılacak.

Ekran görüntüsündeki ayrıntıya göre, güncellemeyle beraber sağ üstteki Ayarlar çarkının yanısıra bir şimşek ikonu eklenecek. Buna tıklandığı vakitte takip edilen sanatçının son şarkıları ve yeni sanatçı önerileri kullanıcının karşısına çıkacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

60
7 Paylaşım, 60 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
0
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
2
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
1
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
1
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
3
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
1
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir