Sıradaki içerik:

Huawei’den AppGallery kullanıcılarına oyun müjdesi!

e
sv

Spotify yeni özelliği ile ‘Ne dinlesem’ derdi bitecek

169 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Müzik akış programrından biri olan Spotify, kısa vakit önce, mobil doğrultuda yeni bir arayüz ile karşımıza çıktı. Ana ekran düzeninin değiştiği program Spotify doğrulusunda oluşturulan bildirime göre, tek elle tüketimi basitleştirmek amacıyla tasarlandı. Bütün bunların sonrasında Spotify yeni özelliği ile gündeme geldi. Spotify Follow Feed özelliği üstünde çalışılıyor.

Spotify yeni özelliği: Spotify Follow Feed

Yaptığı isabetli sızıntılarıyla tanınan Jane Manchun Wong, Spotify kodları arasında yeni bir özellik bulmuştu. Kullanıcıların en sevdiği sanatçılardan yeni müzikler keşfetmelerini sağlayacak olan Spotify Follow Feed özelliği amacıyla ilk haberler geldi.

Spotify yeni özelliği ile kullanıcıların takip ettiği sanatçıların yeni şarkılarını bulmalarına da imkan sağlayacak. Özellik aynı vakitte takip edilenlere göre takip edilebilecek yeni seçenek sanatçıları da listeleyecek.

Spotify yaptığı sunucu güncellemesi ile dünya genelinde belirli kullananlara bu özelliği sundu. Güncellemeyi alan kullananlara göre, Spotify v8.5.51.941 sürümünde bu özellik mevcut. Ancak, şimdilik test adımında olan özellik gelişen vakitte çok daha geniş kitlelere yayılacak.

Ekran görüntüsündeki ayrıntıya göre, güncellemeyle beraber sağ üstteki Ayarlar çarkının yanısıra bir şimşek ikonu eklenecek. Buna tıklandığı vakitte takip edilen sanatçının son şarkıları ve yeni sanatçı önerileri kullanıcının karşısına çıkacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.