Spotify Türkiye’de Dinlenen Şarkıların Listesini Yaptı!

2 dk


Spotify listeleriyle kullanıcılarının karşısında konumunu alıyor. Yeni yayımlanan ve güncellenen Spotify dünyada en çok dinlenen şarkılar listesinin de yer aldığı listeleri yayımladı. Türkiye En iyi 50, Global En iyi 50, Global Viral 50 ve Türkiye Viral 50 şeklinde listeleri yayımlayan ve güncelleyen Spotify’da Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar da meydana çıkıyor.

Spotify dünyada en çok dinlenen şarkılar listesi ve daha fazlası

Spotify hazırladığı çalma listeleriyle esasen gerektiğince beğeniliyor. Sosyal medyanın gündeminde de yer alan şarkıları bu listeye dahil eden Spotify’ın Türkiye En İyi 50 listesinde, ilk sırada 225 bin 874 dinlenme ile Nimet/Didomido ve Eglo G, konumunu alıyor.

Onun sonrasında Kafamda Kentsel Dönüşümler/ İkiye On Kala, 185 bin 107 dinlenmeyle ikinci sırada yer alıyor. Kalbim Tatilde Mustafa Ceceli Versiyon/ Ziynet Sali, 177 bin 210 dinlenme ile üçüncü sırada yer alıyor.

Global En İyi 50 listesinde öncülük koltuğunda, karşımıza Instagram ve TikTok videolarının vazgeçilmezi WAP(feat. Megan Thee Stallion)/ Cardi B, Megan Thee Stallion, 5 milyon 823 bin 544 ile çıkıyor.

İkinci sırada ise onu Mood(feat. Iann Dior)/ 24kGoldn, iann dior, 5 milyon 821 bin 683 ile takip ediyor. Üçüncü ve dördüncülükte ise sırayla Hawai/ Maluma, 4 milyon 620 bin 692 ve Dynamite/BTS 4 milyon 22 bin 397 dinlenmeyle yerlerini alıyor.

Türkiye Viral 50 listesinde ise karşımıza sırayla şu isimler ve şarkılar çıkıyor: Fendi/ Rakhim, Patlamaya Devam/İsyan Tetick, Sprits/The Strumbellas, Mad at Disney/salem ilese, Bella/Merve Yalçın.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

63
8 Paylaşım, 63 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
1
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
2
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
2
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
1
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
2
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir