Kapat

Spotify Premium Ücretsiz Deneme, Dünya Çapında 3 Ay’a Uzatıldı

Spotify, dünya genelindeki yeni Premium aboneler amacıyla deneme süreyinı bir aydan üç aya kadar uzatıyor. Üç aylık Spotify denemesi bundan sonra bireysel ve öğrenci planları amacıyla hazır ve önümüzdeki aylarda Duo ve Aile planlarında meydana çıkacak.

Bekleyebileceğiniz gibi, yeni genişletilmiş Spotify Premium deneme sürümü sadece geçmişte Premium denemesi olanlara açık. Üstelik, üç aylık yeni teklif, yinelenmeyen ürünlerde ya da operatör faturalarında (Avustralya, Almanya, Japonya ve İsviçre hariç) geçerli olmayacak.

Spotify’ın Baş Premium İşletme Sorumlusu Alex Norström, “Müzik ve podcast’ler insanların yaşamında mühim bir rol oynuyor, bu yüzden kullananlara Spotify Premium’un sunmuş olduğu her şeyin keyfini çıkarmaları amacıyla bedava olarak ilk 3 ayı vermek istedik” dedi. “Premium’daki bütün özellikleri tam olarak deneyimlemenin vakit aldığını biliyoruz, bu yüzden insanlara Premium’un kesintisiz dinleme deneyimine ve 50 milyondan çok parçaya, isteğe bağlı erişimine aşık olmaları amacıyla gereken süreyi veriyoruz ve çalma listeleri ve 450.000 podcast başlığı bedava olacak.”

90 günlük bedava Spotify Premium’dan faydalanmak amacıyla, geçerliyse Spotify.com/Premium ya da Spotify.com/Student adresinden ulaşabilirsiniz. Spotify, dünya genelinde 100 milyondan çok Premium abonesi olduğunu iddia ediyor.

5 0 0 0 0 0

“Spotify Premium Ücretsiz Deneme, Dünya Çapında 3 Ay’a Uzatıldı” üzerine 6 yorum

  1. Elif says:
  2. Ramazan says:
  3. Esra says:
  4. Merve says:
  5. Halil says:
  6. Esra says:

Yorumlar kapalı.