Sosyal Medya

Spotify Premium Kullanıcıları için Sevindiren Özellik

Yayınladığı güncellemelerle programın daha efektif bir şekilde kullanılmasını gerçekleştiren Spotify, yeni bir özellik ile gündeme geldi. Spotify Premium kullanıcıları bundan sonra cep telefonlarında en sevdikleri şarkıları dinlerken, çalma listelerinde ince ayarları daha basit bir şekilde yapabilecek. Spotify Gizle özelliği ile karşımızda!

Spofity Premium kullanıcıları amacıyla Spotify Gizle özelliği

Çalma listeleri sadece bir bireyin dinlemeyi sevdiği şarkıları ya da albümleri içeriyor. Fakat, başka biri doğrulusunda hazırlanan listelerde tabii ki her bireyin beğenebileceği şarkılar olması garanti edilemez. Bu yüzden başka birinın çalma listesine girdiğinizde, zevkinize ideal olmayan bir şarkı çıktığında bunu atlamak istersiniz. Fakat bu hal Premium kullanıcıları amacıyla değişiklikliğe uğramaz üzere. Android ve iOS‘taki Premium kullanıcılar, çalma listelerindeki birtakım şarkıları gizleyebilecek. Spotify Gizle özelliği sayesinde, kullanıcılar tam olarak ne dinlemek istiyorsa onu dinleyebilecek.

spotift premium teknobizdeyiz 1
Spotify Premium Kullanıcıları için Sevindiren Özellik 2

Gizle özelliği amacıyla menüden ‘Şarkıyı gizle’ sekmesini seçmek yeterli. Ardından bütün saklı şarkıların yanısıra bir işaret çıkacak ve çalma listelerinde otomatik olarak atlanacak. Tekrar aynı düğmeye basarak şarkıyı yine aktif etmek de mümkün.

Spotify Premium kullanıcıları için sevindiren özellikBu arada yine altını çizelim bu özellik sadece Premium kullanıcıları amacıyla geçerli. Eğer Premium abone değilseniz bu buton size görünmeyecektir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu