Sosyal Medya

Spotify Premium Duo Çift Abonelik Planı Artık 55 Ülkede Mevcut

Spotify bugün , çiftleri hedefleyen yeni bir abonelik planı olan Spotify Premium Duo’nun genişletildiğini duyurdu . Aynı adreste yaşayan bir çiftseniz, her biriniz için Premium hesabın tadını çıkarmak için ayda sadece 12,99 ABD doları karşılığında bu yeni planı alabilirsiniz.

Spotify Premium, 50 milyondan fazla parçanın reklamsız, isteğe bağlı olarak dinlenmesini ve 1 milyondan fazla podcast başlığını içerir. Ayrıca, ikinizin de sevdiğiniz sesi keşfetmesi için düzenli olarak güncellenen bir çalma listesi olan özel Duo Mix’e erişebilirsiniz.

Çiftler aşağıdaki benzersiz özelliklerin tadını çıkarabilir:

  • Duo Mix, sizin ve diğer önemli kişilerinizin birlikte keyfini çıkardığı otomatik olarak güncellenen bir çalma listesi; böylece DJ’in kimlerin olması gerektiği konusundaki iç anlaşmazlıklar minimumda tutulacak.

  • Oynatma listesi kitaplığınızı yalnızca bir dokunuşla veya tıklamayla paylaşabilirsiniz.

  • Hesaplarınızı, ayarlarınızı ve ev cihazı kurulumunuzu yönetmek için kolay bir arayüz.

Mevcut bir Spotify Premium abonesiyseniz Spotify.com’daki “Hesap” sayfasını ziyaret ederek Spotify Premium Duo’ya geçebilirsiniz. Spotify Premium Duo artık ABD dahil 55 ülkede kullanılabiliyor. Daha fazla bilgi için spotify.com/duo adresine gidebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=r8G4XnxwokQ&feature=youtu.be

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu