Sıradaki içerik:

Samsung’un Kablosuz Şarj Aleti Trio’nun Özellikleri Duyruldu

e
sv

Spotify Podcast, Yeni Bildirim Sistemi Geliyor!

1422 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Podcast yayınlarıyla kullanıcıları kendine çeken Spotify, şimdi de yeni bir bildirim sistemine kavuşuyor. Diğer podcast yayını yapan platformların bazılarında yer alan ”mobil bildirimler” göndermeyi etkinleştiren Spotify, böylece yeni paylaşılan podcast yayınlarından kullanıcılarını haberdar etmeyi hedefliyor. Spotify podcast bildirimleri bugünden itibaren geliyor.

Spotify podcast bildirimleri geliyor


Mobil uygulamaların nerdeyse tamamından gün içersinde pek çok bildirim geliyor. Bildirimler yardımıyla gerçekte paylaşımlardan, canlı yayınlardan, beğenilerden ve pek çok şeyden haberdar oluyoruz. Bunun gücünden yararlanmak isteyen Spotify da podcast yayınları amacıyla bir bildirim sistemi getiriyor.

Yeni kolay Spotify özelliği bugünden itibaren yeni podcast bölümlerini mobil bildirim olarak atmaya başlayacak. Spotify podcast bildirimleri ile yeni yayımlanan bölümleri kaçırmanın önüne geçilecek.

Kullanıcılar abone oldukları ya da takip ettikleri yayıncıların yeni bölümlerinden haberdar olmayı seçtiklerinde bildirim almaya başlayacaklar. Bildirimlerden hoşlanmıyorsanız bu özelliği etkinleştirmeyebilirsiniz, çünkü istendiğinde kapanıp açılabiliyor ve bu şekilde kullanıcının istediğine göre ayarlanabiliyor.

Spotify her geride bıraktığımız gün çoğalan podcast kitlesini de doyurmayı istiyor. Bu husus ile ilgili değişik uyuşmalar ve ortaklıklar kuran Spotify yakında değişik yayınlarla kullanıcılarının karşısına çıkmayı hedefliyor. Ünlü isimlerle uyuşma imzalayan tanınmış platform podcast husussu ile ilgili da iddialı duruyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.