Sıradaki içerik:

Yeni Sızıntı:Oppo Reno 4, LG Velvet’e Çok Benzeyebilir

e
sv

Spotify, Parti Modu Geldi!

1045 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Corona virüsü nedeniyle çoğu şahıs dost ortamından uzak kaldı. Bazı şirketler bu krizi fırsata çevirmek amacıyla yeni özelliklerini duyurmaya başladı. Spotify Grup Oturumu özelliği yardımıyla biri birinden uzakta olan kullanıcıların parti verebilmesini sağlayacak.

Spotify Grup Oturumu özelliği yayınlandı

Uygulamada beğendiğiniz şarkıları diğerleri ile paylaşmanıza imkan tanınıyordu. Çalma listesi paylaşımı özelliği yardımıyla dilediğiniz şahıslarla beraber ortak liste hazırlayabiliyor ve düzenleyebiliyorsunuz. Fakat bu işlemler yeni özellikteki gibi anlık iletişim imkanı tanımıyor.

Spotify, yeni özelliği yardımıyla biri birinden uzak kullanıcıların parti verebilmesini sağlayacak. Bu özelliği kullanabilmek amacıyla parti vermek isteyen şahıs oynatma ekranının sol üst evresinde tespit edilen bağlan menüsüne tıklayarak karşısına çıkan kodu arkadaşları ile paylaşabilecek.

Grup Oturumu özelliğinde partiye katılan başka kullanıcılar oynatma ekranına araya girmek edebiliyor. Hem de konuk kullanıcılar yeni parça ekleyebiliyor, sıradaki parçayı değiştirebiliyor ve bu işlemleri yaptıktan sonra direkt olarak başka kullanıcıların ekranlarına yansıyor.

Bu özelliği henüz ücretli üyelik alan şahıslar kullanabiliyor. Gelecekte standart kullananlara da bu özelliğin sunulup sunulmayacağı ile ilgili rastgele bir bilgi yer almıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.