Sosyal Medya

Spotify kullanmayı bırakmak için 10 neden!

Spotify, dünyanın en çok kullanılan müzik dinleme platformları ortasında bulunuyor. Bilhassa 2006 yılında birinci tanıtıldığı günden itibaren kendini geliştiren uygulamanın günümüzde yaklaşık 400 milyon kullanıcısı bulunuyor.

Spotify sunduğu özellikleri sayesinde sizin rahatlıkla müzik dinlemenizi sağlıyor. Her ne kadar uygulamanın birçok hoş özelliği bulunsa da kimi özellikleri kullanıcıları bıktıracak cinsten. Size bu yazımızda Spotify kullanmayı bırakmanız için 10 nedenden bahsedeceğiz.

1. Hiçbir şeye sahip değilsiniz

Spotify’da hem fiyatsız hem de fiyatlı planlar bulunuyor. Fiyatsız plan sayesinde şirket, kullanıcıları paralı olan premium plana geçirmeye çalışıyor. Her ne kadar Spotify için para ödediğiniz vakit istediğiniz müziği dilediğiniz vakit dinleyebilseniz de hiçbir vakit kesimler size ilişkin olmuyor.

spotify kullanmayi birakmak icin 10 neden 0 LjdDEtPf

Spotify ya da müziğin sahibi istediği vakit parçayı uygulama üzerinden kaldırabiliyor. Bundan ötürü uygulama üzerinden daima dinlediğiniz birtakım müzikleri dinleme hakkını kaybediyorsunuz. Bu da bugüne kadar satın alınarak dinlenen sistemlerden farkını oluşturuyor.

2. Eksik Kesimler

Spotify platformunda yaklaşık 82 milyon adet modül bulunuyor. Yüksek kesim sayısı sayesinde neredeyse her istediğiniz şarkıyı bulabiliyorsunuz. Lakin sayı ne kadar çok olsa da maalesef birtakım kesimler bu platformda bulunmuyor. Bu durum, sizin Spotify kullanmayı bırakmanıza sebep olabilir.

spotify kullanmayi birakmak icin 10 neden 1 5bHHu1Vj
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5

Kaynak: https://shiftdelete.net/spotify-kullanmayi-birakmak-icin-10-neden

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu