Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Note 10 Plus Hakkında!

e
sv

Spotify, 15 yaşındaki Türk’ü yanlışlıkla ünlü yaptı!

164 okunma
avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Almanya’da yaşam sürdüren ve amatör müzik ile ilgilenen 15 yaşındaki Yunus Emre Nalcı, günümüzün en tanınmış online müzik platformu Spotify’ın Amerikalı rapçi Future’nin hesabında yaptığı bir hata yardımıyla iki günlüğüne ünlü oldu.

15 yaşındaki Nalcı, Future’ye ait bir şarkının Almanya versiyonunu ifade ederek Spotify’a yükledi. Halen sebebi bilinmezliğini koruyan, Spotify kaynaklı bir hata sebebiyle Nalcı’nun yüklediği şarkı Future’nin hesabında paylaşıldı.

15 yaşındaki Türk: Yunus Emre Nalcı hata sonucu ünlü oldu!
Bu hatanın arkadaşları doğrulusunda fark edildiğini ve “Senin şarkın Future’nin hesabında ne arıyor?” tipinde mesajlar almaya başladığını bildiren Nalcı, 2 gün boyunda şarkının profilde kaldığını ve binlerce bireyin dinlediğini belirtti.

Bu hatanın sosyal medya üstünde yayılmaya başlaması ile Spotify’ın durumdan haberdar bulunduğu belirtildi. Nalcı, rastgele bir uyarıda bulunmasına lüzum kalmadan müziğin Future’nin profilinden kaldırıldığını dile getirdi.

İki günlüğüne de olsa ünlü olmanın ve söylediği bir şarkının dünyaca ünlü bir sanatçının hesabında paylaşılmasının güzel bir his bulunduğunu bildiren Yunus Emre Nalcı, bu kadar insanın çevresinde olmasının ise garip bulunduğunu dile getirdi.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.