Oyun

Spider-Man oyunu yanlış fiyatla satışa çıktı!

Valve, birtakım bölgelerdeki kullanıcılara ulaşarak Marvel’s Spider-Man Remastered oyunu için ön siparişlerini iptal etmelerini ve yenilemelerini istiyor. Şirket oyunun ön siparişlerinde belirlenen fiyattan ezkaza çok yüksek bir bedelle satışa sunulmasının akabinde bu türlü bir karar aldı.

Valve yaptığı fiyatlandırma yanılgısından geri döndü

Yapılan açıklama ile İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, İsviçre, İsrail, Norveç ve Polonya’daki kullanıcılar oyun siparişlerini iptal edip, oyunu tekrar satın almak zorunda kalacaklar. Örümcek Adam oyunu için daha evvel ön siparişlerin alınmaya başlandığı ülkelerde fiyat probleminin artık çözüldüğü tabir ediliyor.

Böylelikle oyunu daha evvel yüksek fiyat üzerinden sipariş eden kullanıcılar, ikonik oyuna çok daha uygun bir fiyat ile sahip olabilecekler. Bu fiyat farkının küçük bedeller olduğunu düşünmeyin. Oyunu tekrar sipariş eden bireyler karşılarında yaklaşık 12 dolar (bugünkü kur ile 215 TL) daha düşük bir fiyatla karşılaştılar.

spider man oyunu yanlis fiyatla satisa cikti 0 ii3R5Jf7

Bahsi geçen ülkeler dışında ise bu fiyat karmaşasının yaşanmadığı belirtiliyor. Bu yüzden bu bölge dışında kalanların oyunu tekrar satın almalarına gerek yok. Yaşanan fiyat sıkıntısının nedeni hakkında Valve’den ise rastgele bir açıklama yapılmış değil. Fakat sorunun çözülmüş olması bu bölgede yaşayan oyunseverleri şad etmiş üzere görünüyor.

Spider-Man Remastered oyunu bilgisayarlarla tam uyumlu bir halde geliyor. 12 Ağustos’ta çıkacak olan oyun için birçok kişi sıraya girmiş durumda. Bizler de Örümcek Adam’ın yeni oyununu merakla bekliyoruz. Spider-Man Remastered şu anda 499 TL’lik fiyat etiketine sahip. Yurt dışındaki fiyatı ise 59 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Açıkçası Spider-Man’in bilgisayarlara tekrar dönüyor olması bizleri hakikaten sevindirdi. Pekala siz yeni Spider-Man Remastered oyununu fiyata satın almak ister misiniz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: https://shiftdelete.net/spider-man-oyunu-yanlis-fiyatla-satisa-cikti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu