Sıradaki içerik:

YouTube Müzik, Google Play Müzik Gibi Çalışan ‘Son Etkinlik’ Yeni Bölümü

e
sv

Sosyal Medya’nın Süper Uygulaması Elyments, Facebook, Instagram, WhatsApp’ta

216 okunma

Hindistan ilk Facebook, Instagram ve WhatsApp alacak süper uygulamayı Elyments, ‘gizlilik odaklı sosyal medya başlattı. Uygulama binden fazla BT uzmanı tarafından inşa edildi ve dün Hindistan Başkan Yardımcısı Venkaiah Naidu tarafından başlatıldı.

“Hindistan bir IT güç merkezidir ve bu alanda dünyanın en iyi isimlerinden bazılarına sahibiz. Yetenekli profesyonellerin böylesine büyük bir havuzuyla, gelecekte bu tür yeniliklerin daha fazla olması gerektiğini hissediyorum, ”diyor uygulamayı başlattı.

Elyments tam anlamıyla ihtiyacınız olabilecek her şey için tek elden bir uygulama olan kapsamlı bir sosyal ağ uygulaması. Elyments ile arkadaşlarınızla bağlantı kurun ve onlarla sohbet edin, güncellemeleri paylaşın, benzer insanlarla iletişim kurun, ilgi alanlarını keşfedin, kesintisiz sesli ve görüntülü görüşmeler yapın ve çok daha fazlasını yapın.

Elyments ayrıca, zamansız anlar oluşturmanıza ve yayınlamanıza ve çevrenizle paylaşmanıza olanak tanıyan uygulama içi kamera özelliğini de destekler. Uygulama ayrıca dahili filtreler ve AR karakterleri için desteğe sahiptir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.