Sıradaki içerik:

Adobe, iPad’de Photoshop için Yeni Bir Büyük Güncelleme Yayınladı!

e
sv

Sony’nin Microsoft Azure Ortaklığı, Tıkanıklıklara Rağmen “Çok Güçlü”

140 okunma

Sony’nin Microsoft ile ortaklığının, iki teknoloji devinin bulut teknolojisi ile ortak girişiminden sonra “derinleştiği” söyleniyor. 

Microsoft ile Japon şirketin işbirliği biraz üzerinde bir yıl önce ortaya çıktı gelecekteki bulut teknolojisinde Sony’nin yükseltilmiş yatırımın bir parçası olarak. Devrimci ortaklık başlangıçta Sony çalışanlarını şok ederken – yöneticiler çalışanları sakinleştirip PlayStation 5 için planların etkilenmediğinden emin olmak zorunda kaldılar – ortaklığın iyi gittiği bildiriliyor.

Sony’nin son kazanç çağrısında Sony’nin genel başkan yardımcısı Toru Katsumoto “Geçen yıldan beri Microsoft ile bu işbirliğini tartışıyoruz” dedi . “Bulut akış oyunlarına ek olarak yarı iletkenler, tüketici elektroniği ve uzaktan çözümler de var… bu alanlarda tartışmalarımıza devam ediyoruz.”

“ Microsoft Azure muhteşem bulut teknolojilerine sahip ve bize şu ana kadar [net] açıklamalar yaptılar. Her iki tarafın da kendi değerleri vardır ve tartışmalardan sonra karşılıklı anlayışımızın derinleştiği görülmektedir. ”

Buna rağmen, Katsumoto, Microsoft Azure bulut sisteminin gece kullanımı sırasında yoğun bir şekilde tıkanması nedeniyle endişelendi – Sony’nin PlayStation oyun tüketicileri için önemli bir dönem.

Azure tıkanıklığı konusunda Katsumoto, “Oyuncular genellikle gece boyunca oyun oynarlar ve [bu süre zarfında] sunucuların tıkanıklığı olur, ancak gündüz çok fazla olmaz. “Sunucuları nasıl daha verimli ve etkili bir şekilde kullanabiliriz? Bu teknik bir nokta ve bunu [Microsoft] ile tartışıyoruz. ”

Buna rağmen Sony, “Orta ve uzun vadede çok güçlü bir ortaklık olacak” dedi.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.