Sıradaki içerik:

Vivo X50 Pro, Yeni Samsung GN1 Sensörüyle Geliyor

e
sv

Sony Yakında “Etkileyici PS5 Oyunları” Serisini tanıtacak!

avatar

Çağrı

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Birçoğu, Microsoft’un Xbox Series X oyunları için Inside Xbox canlı akışı sırasında ortaya çıkan AAA yeni nesil oyunlarının eksikliğinden rahatsız olsa da , en azından hedef donanımı hedefleyen bazı yazılımlar gördük. Bu arada, PlayStation oyuncuları en kısa zamanda PS5 oyunlarını görmek için uğraşıyorlar ve uzun süre beklemeleri gerekmeyebilir. 

Bu sabah yapılan son Sony kurumsal strateji toplantısında açıklanan Sony CEO’su Kenichiro Yoshida, hayranların yakında PlayStation’ın yeni nesil dizisi için ilginç PS5 oyunlarını göreceklerini belirtti.

Microsoft’un herhangi bir birinci taraf veya AAA ürününün olmaması nedeniyle üzgün hayranları ortaya çıkarırken Yoshida, PlayStation 5 oyunlarının, heyecan verici yeni nesil donanım için oyunlar üzerinde çalışan birinci ve üçüncü taraf geliştiricilerin deneyimlerini paylaşacağını söyledi.

Yoshida, “Bu yeni oyun deneyimini sunan PS5 için oyunlar hem birinci hem de üçüncü taraf geliştiriciler tarafından yapılıyor ve yakında cazip bir oyun serisi sunmayı planlıyoruz.

Sony’nin PlayStation 5 konsolunda çalışırken gördüğümüz tek gerçek zamanlı demo, Epic’in olağanüstü Unreal Engine 5 gösterimi , büyük miktarda yeni nesil oyunlara neyin güç vereceğine güçlü bir bakış.İken demo PlayStation 5 ve Xbox Serisi X hem “müthiş” olarak tarif edilmiştir , onun Sony’nin donanım üzerinde kesinlikle açığa Düşürmek bir şey değildir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.