Kapat

Sony PlayStation 5’in Amazon Fiyatı Ortaya Çıktı: İşte Detaylar!

Sony, PlayStation 5 için bugün çevrimiçi bir etkinlik düzenliyor. Şirket, PlayStation 5’in özelliklerini zaten açıkladı, ancak fiyatını henüz açıklamadı. Ancak, oyun konsolu Amazon İngiltere’de 599,99 £ (760 $ / 670 €) fiyat etiketi ile listelenmiştir ve listenin çoğu açık bir yer tutucusuysa da, fiyat rastgele olması için çok spesifiktir.

Daha fazla güvenilirlik sağlayan şey, listenin o zamandan beri aşağı çekilmesidir. Bazı dikkatli müşteriler, PlayStation 5’in 2 TB depolama alanı ile geleceğini ve hatta birisinin sipariş vermeyi başardığını gösteren bu ekran görüntülerini aldı.

İlginçtir ki, 1TB ve 2TB modelleri aynı fiyata sahipti, bu da satışların doğru bir şekilde başlaması durumunda böyle olmayacak. Amazon’un yalnızca başlangıç ​​fiyatına sahip olduğundan ve yanlışlıkla her iki listeye de eklediğinden şüpheleniyoruz.

Daha önce Sony, PlayStation 5’in 825GB depolama alanı ile geleceğini doğruladı, ancak şirket büyük olasılıkla gerçek kullanılabilir depolama alanından bahsediyordu.

Buna ek olarak, Amazon UK PlayStation 5 oyunlarını 69.99 £ (90 $ / 80 €) fiyatla satın alan birkaç geliştiriciden listelemişti, ancak bunlar aynı zamanda oyunlar hakkında herhangi bir bilgi içermeyen yer tutuculardı.

Sony’nin PlayStation 5 etkinliği, 8:00 UTC’den başlayarak yayınlanacak ve umarım oyun konsolunun fiyatlandırması ve kullanılabilirliği hakkında daha fazla ayrıntı alacağız. Teknobizdeyiz’i takipte kalın Teknoloji’den geri kalmayın.Bir sonraki haberde görüşmek üzere.

2 1 1 2 1 1