SONY IMX686’YI PAKETLEMEK İÇİN NUBİA RED MAGİC 5G, İŞTE İLK ÖRNEKLER

2 dk


Nubia Red Magic 5G köşe başında. Yaklaşan oyun telefonunun gerçekten 12 Mart’ta piyasaya sürülmesi bekleniyor, bu yüzden bir haftadan az bir süre kaldı.

NUBİA RED MAGİC 5G BİR SONY IMX686 PAKETLERİ, İŞTE İLK ÖRNEKLER

Her zaman olduğu gibi, bu, cihazla ilgili günlük olarak yeni ayrıntıları keşfedeceğimiz anlamına gelir. Bugün aslında kamera departmanının sırası geldi.

Nubia başkanı Ni Fei, gerçekten de Çinli sosyal üzerine üzerine devlet yoktu Weibo Kırmızı Sihirli 5G bir 64MP üç kamera çözümü ambalaj olacağını. Bu, iki sensör daha ile birlikte 64 MP’lik bir birincil kamera bulacağımız anlamına geliyor. Daha spesifik olarak, ana kamera, RAW formatında bile doğrudan 64MP (9248 × 6944 piksel) görüntü verebilen yüksek kaliteli bir Sony IMX686 görüntü sensörü olacaktır. Sensörün boyutu da oldukça büyük ve f / 1.89 diyafram lensi ile desteklenecek.

Sözleri yeterli değilmiş gibi, Ni Fei de cihazda çekilen bazı erken fotoğrafları yayınladı. Bunlardan bazılarını aşağıdaki galeride kontrol edebiliriz:

Şimdi görüntü kalitesinin gerçekte ne kadar iyi olduğunu söylemek zor – elbette – çok sıkıştırılmış, ancak Nubia başkanı Red Magic 5G’ye inanılmaz görüntüler çekebilen ilk oyun telefonu olacağına inanıyor. Sonunda deriz.

Diğer özelliklere gelince, akıllı telefon Qualcomm Snapdragon 865 amiral gemisi CPU ile donatılmış olacak; maksimum 16 GB RAM (LPDDR5 tipinde) ve UFS 3.0 flash bellek ile birlikte. Bu donanım kombinasyonu, AnTuTu (özellikle 633724) karşılaştırma sitesinde 630.000’den fazla puan elde edebildi. Ayrıca, yakışıklı 5G bağlantısı ve Wifi 6 desteği de sunacak.

Son olarak, Nubia Red Magic 5G ortalama boyutta 4500mAh’lik bir bataryaya sahip olacak ve 55W hızlı şarj teknolojisini destekleyecek.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

78
9 Paylaşım, 78 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Nefret Ettim Nefret Ettim
2
Nefret Ettim
Şaşırdım Şaşırdım
1
Şaşırdım
Yanlış Yanlış
0
Yanlış
Eğlenceli Eğlenceli
3
Eğlenceli
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Buldum Komik Buldum
2
Komik Buldum
Gururlu Hissediyorum Gururlu Hissediyorum
0
Gururlu Hissediyorum

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir