Oyun

Sons Of The Forest’dan bomba üzere başlangıç: Birinci 24 saatte milyonlarca sattı!

Endnight Games tarafından geliştirilen ve The Forest’ın devamı niteliğindeki Sons Of The Forest, uzun bekleyişlerin akabinde geçtiğimiz gün erken erişime açıldı. Artık ise oyunun geliştiricisi, birinci satış sayılarını açıkladı.

Sons Of The Forest, 24 saatte 2 milyondan fazla kopya sattı!

Hayatta kalma kategorisinin en yeni temsilcilerinden Sons Of The Forest, oyuncular tarafından büyük ilgi ile karşılandı. O denli ki oyun erken erişim ile satışa açıldıktan dakikalar sonra Steam çöktü. Hatta platformun ödeme sistemlerinde bile sorun yaşandığına dair şikayetler yapıldı.

sons of the forestdan bomba uzere baslangic birinci 24 saatte milyonlarca satti 0 KpuJGs5a

Erken erişime açıldıktan 24 saat sonra Endnight Games’den birinci rapor geldi. Şirket, Twitter üzerinden paylaştığı gönderide oyunculara teşekkür ederek, Sons Of The Forest‘ın birinci 24 saatte 2 milyondan fazla kopya sattığını açıkladı.

Geliştiricisini keyifli eden oyun, Steam’deki yorumlara nazaran oyunculardan tam not aldı. Son bilgilere nazaran 28 bin 390 kişi inceleme yaptı ve bunun yüzde 85’i çok olumlu.

Sons Of The Forest konusu, fiyatı ve sistem gereksinimleri

Oyunda vazife için bir adaya kurtarıcı olarak gönderileceksiniz. Buradaki emeliniz kayıp bir milyarderi bulmak. Natürel bu süreçte birinci üretimdeki üzere hayatta kalmak için avlanmanız ve dışarıdaki varlıklardan korunmak için yapı inşa etmeniz gerekecek.

YouTube video

Kaynak: https://shiftdelete.net/sons-of-the-forest-ilk-24-saatte-milyonlarca-satti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu