Sıradaki içerik:

Zoom Güvenliği Arttıracak Hamleler Yapıyor

e
sv

Gelecek CoD Mobil Güncellemeleri Açıklandı

501 okunma

Call of Duty yeni güncellemesi ile; Yeni haritalar, silahlar ve hatta battle royale modundaki birkaç değişiklik de dahil olmak üzere şahane güncellemeler

Hem konsolda hem de PC’de Call of Duty’in başarısını temel alan CoD Mobile, mobil oyuncuların birkaç klasik haritayı, silahları ve modları tek bir oyunda bir araya getirerek harekete geçmesini sağlıyor. 

Call of Duty 4: Modern Warfare, Black Ops, Black Ops 2 ve en yeni Call Call of Duty: Modern Warfare’i kullanarak hayranlar eski oyunları basitleştirilmiş bir şekilde yeniden yaşayabiliyor. Bunun oldukça popüler olduğu kanıtlandığı için Activision, mobil oyunu güncellemelerde gösterdi – ve daha birçokları var.

CoD Mobile 6. Sezon içerik yol haritası

7 Mayıs’taki topluluk güncellemelerinde, sezon altı yamasını takiben, geliştiriciler yeni sezonun yol haritasını ortaya çıkardı. Yarasadan önce, Pas ve Yakala Bayrak yeni tanıtılan harita ve modken, daha önce alay edilen Salon konumu ve 1v1 modu Mayıs ayının ortalarında geliyor.

Bundan önce, Battle Royale modu için Gold Rush varyantı Mayıs başında başlayacak ve Kill Confirmed de aynı zamanda eklenecek. Başka bir battle royale modu olan Class Poltergeist de Mayıs ayı sonunda eklenecek. 

COD Mobile Battle Royale Harita Değişiklikleri

Oysa yeni modlar, battle royale’a gelen tek şey değil. Geliştiriciler ayrıca görünüşte İzole haritanın bir uzantısı biçiminde birkaç harita değişikliği yaptılar. 

Haritanın kuzey kısmında, Nükleer Santral ve Standoff’un üzerinde, Haziran ayında eklenecek olan devam eden çalışma olarak listelenen yedi nokta var. Ne yazık ki, hangi lokasyonlarda olabilecekleri hakkında herhangi bir bilgi yok.

Önceki güncellemelerden önce, geliştiriciler yeni konumlarını eklenmeden hemen önce alay ettiler, bu nedenle bu planlanmış battle royale değişiklikleri için aynı olabilir. 

Haziran ayına kadar biraz beklemesine rağmen, yeni güncellemeler bırakılana kadar yutturmaca ve beklenti şüphesiz inşa edilmeye devam edecek.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.