Altcoin

Solana Cüzdanı Phantom, Artık Android’de Kullanılabilecek

Halka açık ve özel anahtarları depolayan, kripto para transferine müsaade veren fizikî, yazılım yahut donanım araçları olan kripto para cüzdanları, yatırımcılar tarafından çokça tercih ediliyor. En çok tercih edilen cüzdanlardan biri olan Phantom, kullanıcılar için yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

Tanınan Solana cüzdanlarından biri olan Phantom, İOS’ta taşınabilir uygulamasını yayınlamasının akabinde, Android’de de yayına girdiğini açıkladı.

Solana Tabanlı Kripto Para Cüzdanı Phantom, Android’de de Kullanılabilir

solana cuzdani phantom artik androidde kullanilabilecek 0 SPORtgw2

Twitter hesabı üzerinden duyuru yayınlayan Phantom, 18 Nisan 2022 Pazartesi günü, kullanıcıların artık taşınabilir uygulamasını Google Play Store’dan indirebileceklerini aktardı.

Phantom, kullanıcıların işletim sistemi Android olan cep telefonlarıyla, rastgele bir yerden kripto para ve NFT gönderebilecekleri, alabilecekleri, takas edebilecekleri, stake edebilecekleri, kazanabilecekleri ve depolayabileceklerini belirtti.

Phantom ayrıyeten, beta daha basamağındayken topluluktan büyük bir ilgi olduğunu ve uygulamanın bu test devrine 50.000’den fazla kişinin katıldığını belirtti.

Ayrıyeten, basın açıklamasında Phantom’un Vietnam, Hindistan ve Endonezya’daki kullanıcılar tarafından benimsenmesinin arttığına şahit olduğu belirtildi.

Kasım 2021’de Phantom, cüzdanının taşınabilir versiyonunu piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu. Aralık ayının sonlarında, kurucu ortak ve CEO Brandon Millman, grubun taşınabilir uygulamaya odaklanırken, “NFT satın alma ve satma üzere NFT’ye has daha fazla özellik ekleme” planları olduğunu söyledi.

Phantom uygulamasının hem iOS hem de Android’de piyasaya sürülmesiyle birlikte, NFT’lerle ilgili yenilikçi özelliklerin önümüzdeki birkaç ay içinde yayınlanabileceğini bildirildi.

Kaynak: https://www.coinkolik.com/solana-cuzdani-phantom-artik-androidde-kullanilabilecek/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu